Sapanca beraberliği ve Eynesil yenilgileri ile ligin ikinci yarasına 5 puan kayıpla başlayan Anadolu, bu hafta saha ve taraftarı önünde ağırladığı Amasyaspor’u 2-0 mağlup ederek 3 puanı almasını bildi.


ALT YAPI ANTRENÖRLERİ 3 PUANI ALDI
Eynesil yenilgisi sonrası istifa eden Teknik direktör Sertaç Gezer yüzünden, geçtiğimiz hafta Amasya maçı hazırlıklarını alt yapı antrenörleri Kerem Gezen ve Kemal Atalan nezaretinde gerçekleştiren Anadolu Üniversitesinde, genç teknik adamlar Amasyaspor engelini 2-0’lık galibiyetle geçerek rahat bir nefes aldırdı.
YENİ TEKNİK ADAM İMZA ATACAK
Diğer taraftan Teknik direktör Sertaç Gezer’den boşalan teknik adamlık görevine hafta içinde Engin Çalışır ile anlaşarak son veren Anadolu Üniversitesinde, henüz sözleşme imzalamayan yeni teknik adam Amasyaspor ile oynanan maçı tribünden izledi. 
Alınan bilgilere göre geçtiğimiz yıl Başakşehir U19 takımında görev yapan Engin çalışır, bugün Anadolu Üniversitesi yönetimi ile bir araya gelerek sözleşme imzalayacak.
RAKİP PAZARSPOR
Anadolu Üniversitesi, ligin 19.hafta maçında ise 11 Şubat Pazar günü Rize temsilcisi Pazarspor ile deplasmanda karşılaşacak. 
 

Kaynak: Murat Dağtekin