B sınıfı ehliyeti olana iyi haber: Artık bu tür araçları da kullanacaklar B sınıfı ehliyeti olana iyi haber: Artık bu tür araçları da kullanacaklar

UÇAKLA GİTTİLER

Göreve yeni gelen Teknik direktörleri Engin Çalışır nezaretinde hafta içinde zorlu maça hazırlanan temsilcimiz, Pazar günü saat 14.00’de Pazar İlçe Stadında oynanacak karşılaşma için bugün otobüsle Ankara’ya gitti. Oradan uçakla Rize’ye gidecek Anadolu, kamp yapacağı otele yerleşerek Pazarspor maçını bekleyecek.

ANADOLU GALİBİYET İSTİYOR
 

3. lig 2. Grupta oynadığı 17 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 6 yenilgi alarak 25 puan toplayan temsilcimiz, 6.sırada yer alarak bu sezon hedeflediği play-off potası içinde kalmayı başardı.
Grupta 20 puanla 9.sırada yer alan Pazarspor ile oynanacak maçta, kayıp yaşamak istemeyen Anadolu Üniversitesi, yeni teknik patronları Engin Çalışır nezaretinde çıkacakları maçtan 3 puanla ayrılmak için kenetlendi.

HAKEM ÇEKAL

Diğer taraftan yarın oynanacak karşılaşmayı İzmir bölgesi hakemlerinden Berk Çakal yönetecek, yardımcıları ise Fatih Deveci, Burak Dayıoğlu ve 4. Hakem Semih Aktan olacak.

Kaynak: Murat Dağtekin