15 yıllık dev un şirketi iflasın eşiğinde: Bir şirket daha batıyor 15 yıllık dev un şirketi iflasın eşiğinde: Bir şirket daha batıyor

Alpu'da , 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kapsamında Alpu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından sergi düzenlendi.  Sergi, Alpu Belediye Başkan Vekili Ramazan Günbükü ve CHP İlçe Başkanı Ali Göceli'nin katılımıyla açıldı. Sergide, kursiyerlerin el emeği ürünlerinin yanı sıra usta öğreticilerin önderliğinde gerçekleştirilen çalışmalar da yer aldı. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Alpu Belediyesi Başkan Vekili Ramazan Günbükü, etkinlikle ilgili emeği geçen herkese teşekkür ederken, "Hayat Boyu Öğrenme Haftası"nın önemine vurgu yaparak, eğitim ve öğrenmenin sürekli teşvik edilmesi gerektiğini belirttiler. Bu tür etkinliklerin, toplumun kültürel ve sanatsal gelişimine katkı sağladığına dikkat çektiler.

Alpu Belediyesi sosyal medyasında yaptığı açıklamada: "1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" dolayısıyla, Alpu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerimizin yıl boyunca büyük bir emek ve özveriyle ortaya koyduğu çalışmalarının yer aldığı sergi açılışı gerçekleştirildi.  Açılışa; Alpu Belediye Başkan Vekili Ramazan Günbükü ve Chp İlçe Başkanı Ali Göceli birlikte katılım sağladılar. El emeği göz nuru ürünlerin hazırlanmasında emeği geçen tüm kursiyerlerimizi ve usta öğreticilerimizi tebrik ederiz."dedi. 

Kaynak: Eskişehir Net Haber Merkezi