Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek Dev yatırım bankasından krtik tahmin: Yıl sonu dolar bu rakamı görecek

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Çankaya, Vadişehir ve Ihlamurkent mahallelerindeki Cumhur İttifakı üyeleri ile bir araya geldi. Düzenlenen organizasyona Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, İl Başkanı Gürhan Albayrak gibi isimler de katıldı. Yoğun ilgi göstertilen buluşmada yerel seçimlerle işgili değerlendirmelerde bulunularak seçim çalışmalarına yönelil fikir alışverişlerinde bulunuldu.

''Odunpazarı'mızı yeniden gerçek belediyecilik ile buluşturacağız''

Organizasyonun ardından Odunpazarı Adayı Alp açıklamada bulundu. Açıklamasında ''Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu ile birlikte Çankaya, Vadişehir ve Ihlamurkent mahallelerimizdeki Cumhur İttifakı üyelerimizle bir araya geldik. Teşkilatlarımızın yoğun gayretleriyle sokak sokak gezerek tüm vatandaşlarımızın taleplerine kulak vereceğiz. 31 Mart gecesi tüm bu çalışmalarımızın karşılığı olarak Odunpazarı'mızı yeniden gerçek belediyecilik ile buluşturacağız. Hep birlikte kazanacağız.'' dedi.

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi