Kızılcık Şerbeti'nin Fatih'i Doğukan Güngör ile Survivor Aleyna Kalaycıoğlu Çeşme'de bir beach'te tatil yaparken görüntülenmişti. Kameralara samimi görüntüleri yansıyan ikilinin sevgili mi arkadaş mı oldukları merak konusu olmuştu.

Sdf Aleyna Kalaycıoğlu

Doğukan Güngör geçtiğimiz aylarda bir kız arkadaşıyla sarılırken kamerlara yaklanmıştı. Kız arkadaşı olay yerinden hızlıca uzaklaşırken, Doğukan Güngör görüntülerin yayınlanmamasını rica etmişti. 

Sdf Doğukan Güngör-2

İddiaya göre; Doğukan Güngör'ün olay yerinden uzaklaşan kız arkadaşının Aleyna Kalaycıoğlu'nun en yakın arkadaşlarından birisi olduğu belirtildi. Aleyna Kalaycıoğlu'nun Doğukan Güngör'le kameralara yakalanmasının ardından iki yakın kız arkdaş birbirini takipten çıktı. 

Sdf Aleyna Kalaycıoğlu (1)-1

ALEYNA'DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Hürriyet'in haberine göre; Ünlü oyuncu Doğukan Güngör ile tatil yaparken yakalanan Aleyna Kalaycıoğlu “Doğukan benim arkadaşımın arkadaşı. Beach’te birlikteydik. Telefondan bir görüntü gösterirken kolunu atmış ve öyle bir görüntü çıkmış. Ama bu saatten sonra arkadaşım da değil kendisi. Hoş olmayan şeyler. Aramızda bir şey olması imkânsız. Çok da konuşmak istemiyorum" dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi