CHP Eski İl Başkanı Taşel: Eskişehir üvey evlat mı? CHP Eski İl Başkanı Taşel: Eskişehir üvey evlat mı?

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Ayşen Gürcan, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

"Şehrimiz için hayırlı olsun"

Yüzügüllü ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı; "AK Parti Eskişehir İl Başkanlığı görevine atanan Gürhan Albayrak başkanıma Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu, Milletvekilimiz Prof.Dr. Ayşen Gürcan, Odunpazarı Belediye Başkan Adayımız Özkan Alp ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine muvaffakiyetler diliyorum, Şehrimiz için hayırlı olsun."

"Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk"

Özkan Alp ise, "Eskişehir Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nebi Hatipoğlu ve Tepebaşı Belediye Başkan Adayımız Hamid Yüzügüllü ile birlikte göreve yeni atanan İl Başkanımız Gürhan Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk." dedi.

"Dava arkadaşlarımız ile birlikte emaneti daha da yukarı taşımak için var gücümüzle çalışacağız"

Albayrak ise ziyaretler için teşekkür etti. Albayrak, "Kıymetli bakanımız Ayşen Gürcan hanımefendiye ve inşallah nasipse 55 gün sonra Eskişehir'i yönetecek başkanlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Dava arkadaşlarımız ile birlikte emaneti daha da yukarı taşımak için var gücümüzle çalışacağız." ifadelerini kullandıç

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi