Eskişehir'de 3 milyon 500 bin lira değerinde kaçak ürün ele geçirildi Eskişehir'de 3 milyon 500 bin lira değerinde kaçak ürün ele geçirildi

Düzenlenen programda Ak Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’da yer aldı. Çamlıca’da bulunan kadınların sorunlarını ve dertlerini dinleyen Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, halkın daha ferah bir ortamda yaşaması için hizmete talip olduklarını belirtti. 

Whatsapp Image 2024 02 11 At 12.50.54

TEPEBAŞI’NDA HAYAT DEĞİŞECEK

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü yaptığı konuşmada “Biz Sivrihisar’da görev yaptığımız 10 yıllık hizmet döneminde bayanlarımızı evlerinden dışarı çıkartarak meslek sahibi edindirdik. Belediyemiz tarafından açılan kurslarla birlikte şuan Sivrihisar’da bayanlarımız işletmeci oldular. Açmış olduğumuz kurslarda 5 Sivrihisarlı kadınımız Devlet Sanatçısı oldu. Şuan yurt dışına fuarlara gidiyorlar. Biz bunları Sivrihisar’da başardık. Şimdi de bunları Tepebaşı’nda gerçekleştireceğiz. Sizlerle birlikte her mahallede kuracağımız atölyelerle hizmet vereceğiz ve her kadınımız kendi mahallesinde üretim yapabilecek. Bizim için sizler önemlisiniz. Size daha rahat daha konforlu bir hayat sunabilmek için çalışacağız. Tepebaşı’nda ve Eskişehir’de hayat değişecek” dedi. 

Kaynak: Bülten