AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Çamlıca Mahallesi'nde Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın ile birlikte, pazar ziyaretinde bulunarak pazar esnafının sorun ve taleplerini dinledi.

"Esnafımızın alın teri ve emeği, her bir üründe yaşam bulmuştu"

Pazar esnafı ve vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, "Her bir tezgahı tek tek dolaşarak, esnafımızın ve hemşehrilerimizin hayır dualarını aldık.  Onların yüzlerindeki memnuniyet ve tebessüm, bizlere de büyük bir mutluluk ve huzur verdi. Pazar yerimiz, renk renk meyve ve sebzeleriyle, taptaze ürünleriyle adeta bir cennet bahçesi gibiydi. Esnafımızın alın teri ve emeği, her bir üründe yaşam bulmuştu. Onlarla sohbet ederken, hem yaşadıkları zorlukları hem de mutluluklarını dinledik" dedi.

"Daha huzurlu bir Tepebaşı için çalışmaya devam edeceğiz"

Yüzügüllü, "Vatandaşlarımızla kurduğumuz samimi diyaloglar, gönül köprüleri inşa etmemizi sağladı. Onların talep ve önerilerini dinleyerek, yaşamlarına dokunmanın, sorunlarına ortak olmanın ve çözüm üretmenin önemini bir kez daha anladık. Bugün burada, esnafımızın da, vatandaşlarımızın da yüzünde bir tebessüm bırakabildiysek ne mutlu bize.
Hep birlikte, daha yaşanabilir, daha mutlu, daha huzurlu bir Tepebaşı için çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Rıdvan Öztürk