2000'li yılların popüler dizilerinde rol almıştı... Bir dönemin çocuk yıldızı Batuhan Göksu hayatını kaybetti 2000'li yılların popüler dizilerinde rol almıştı... Bir dönemin çocuk yıldızı Batuhan Göksu hayatını kaybetti

AK Parti Odunpazarı Kadın Kolları üyeleri ve AK Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları başkanı Lale Yıldıran Şahin 71 Evler Mahallesi'ni ziyaret etti.

Ziyaretlerde, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, projelerini ve vizyonlarını paylaşan Kadın Kolları üyeleri vatandaşların sorularını da yanıtladı, Ziyaretler sonrasında mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek, destek sözü verdiler. Vatandaşlara mahalle genelinde  broşür dağıtan kadın kolları, AK Parti adaylarının seçim çalışmalarını anlatarak oy topladı.

"Gönülleri feth etmeye geliyoruz"

AK Parti Odunpazarı İlçe Kadın Kolları başkanı Lale Yıldıran Şahin ziyaretle iligili şu şekilde konuştu; "Odunpazarı belediye başkan adayımız Özkan Alp başkanımızın selamı ile Odunpazarı teşkilatı ilk günkü gayret ve inançla sahalarda dostun evi gönüllerdir gönülleri feth etmeye geliyoruz .."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi