Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır önderliğinde, Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları Teşkilatı Filistin'de yaşam hakları ellerinden alınan annelere desteklerini iletmek için bir etkinlik düzenledi. Toplantıda, Filistin'deki insan hakları ihlallerine ve yaşanan zorluklara vurgu yapılarak, uluslararası toplumun bu konuda daha fazla duyarlılık göstermesi çağrısı yapıldı.

Valilik önünde gerçekleşen basın açıklamasına “24. Dönem Milletvekili Ülker Can, İl ana kademe Yönetim Kurulu Üyeleri, Engelliler Koordinasyon Başkanı Soyer Çoban, İlçe Başkanları Lale Şahin ve Fikriye Sarıçam katılım gösterdi. 
Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları, Filistinli annelerin yaşadığı acıları anlayışla karşılayarak, onlara desteklerini sunmayı amaçlayarak, barış ve adalet çağrısında bulunuldu. Filistin’deki kadınların, annelerin yaşadıkları zorluklarının bir an önce son bulması temennisinde de  bulunuldu.

Ak Parti Eskişehir Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır, Valilik önünde gerçekleşen toplantı ile ilgili fotoğraf karelerini şu sözlerle paylaştı “AK Parti Kadın Kolları Teşkilatı olarak Filistin'de yaşam hakları ellerinden alınan Anneler için susmuyoruz! Basın açıklamamıza katılım sağlayan24.dönem Milletvekilimiz Sn Ülker Can'a, İl ana kademe Yönetim Kurulu Üyelerimize,Engelliler Koordinasyon Başkanımız Sn Soner Çoban'a,İlçe Başkanlarımız Lale Şahin ve Fikriye Sarıçam'a ve yönetimlerimize teşekkür ediyorum”

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi