Emekli maaşlarında flaş değişim: Hepsi birden bu seviyeye çıkacak Emekli maaşlarında flaş değişim: Hepsi birden bu seviyeye çıkacak

Ziyaret kapsamında ilçe halkıyla bir araya gelerek sorunları dinleyen Ünalır ve beraberindeki kadın kolları üyeleri, vatandaşların talep ve önerilerini aldı.

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Ünalır, Beylikova'nın sorunlarını yerinde görmek ve çözüm önerileri sunmak amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti. Ünalır, kadın kolları olarak halkın her zaman yanında olduklarını ve vatandaşların taleplerini dikkate alarak ilçenin daha iyi bir yer haline gelmesi için çalışacaklarını söyledi.

Vatandaşlar da ziyaretten memnuniyetlerini dile getirerek, sorunlarını doğrudan AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve üyeleriyle paylaşma imkanı buldukları için teşekkür ettiler.

"Güzel ilçemiz Beylikova'dayız"

Ünalır ziyaretle ilgili şunları söyledi; "Güzel ilçemiz Beylikova'dayız.. İl ve ilçe kadın kolları teşkilatımız ile birlikte ilçemizin pazar esnafı ile görüşüp hayırlı işler diledik."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi