Tapusu olanlar aman dikkat: Mahkeme milyonların yaşadığı sorun için karar verdi Tapusu olanlar aman dikkat: Mahkeme milyonların yaşadığı sorun için karar verdi

Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanlığı’nda düzenlenen haftalık pazar toplantısında konuşan Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Tanıtım Başkanı Sercan Gözegir, “Önümüzde bir seçim daha yaklaşıyor. Yıllardır olduğu gibi yine şehrimizi geliştirecek hayatımızı kolaylaştıracak projeler yerine adayların kimlik profil ve hangi partiden aday olduğu ön plana çıkıyor. Bakın günlerdir yağmur yağıyor, mahallelerde büyük caddelerde ve çevre yolu bat çık bölgelerinde su baskınları hayatı ve trafiği felç ediyor. Baksan Sanayi Sitesi, Küçük Sanayi Sitesi olsun hatta değerli evlere ve AVM'lere sahip mahalleler bile yolları çukurlarla dolu yağmur olukları tıkalı hal böyle olunca halkımız çile içinde yaşamlarını sürdürüyor” diye konuştu.

ADAYLAR DEĞİL PROJELER YARIŞSIN
Yerel seçimlerde adayların değil projelerin yarışması gerektiğini belirten Gözegir, “Oysa ki geçtiğimiz seçimlerin birçoğuna baktığımızda halkımız genel seçimlerde iktidara yerel seçimlerde ana muhalefet partisine oy vermiştir. Son seçimde gördük ki bu şehrin halkının oylarıyla milletvekili seçilip kısa bir süre sonra milletin aklıyla dalga geçip iktidar partisine geçenler olmuştur. Bu yaşananlara binaen halkımızı uyarıyoruz. Adayı profil ve mal varlığına göre değil önümüze sunduğu projelerle değerlendirelim. Saadet Partisi olarak biz 2014-2019 seçimlerinde olduğu gibi yine 2024 yerel seçimlerine halkımızın yaşamını kolaylaştıracak trafiğe çözüm olacak projelerle hazırlanıyoruz. Önümüzdeki yerel seçimlerin adayların değil projelerin yarıştığı bir seçim olması dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Meltem Karakaş | Eskişehir Net Haber Merkezi