Devlet bankası duyurdu: 400 bin TL taşıt kredisinin geri ödemesi Devlet bankası duyurdu: 400 bin TL taşıt kredisinin geri ödemesi

Cumhur İttifakı Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Cumhur İttifakı AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın ve Cumhur İttifakı temsilcileri Emirdağlılar Vakfı Yönetim Kurulu ve Danışma Kurulu üyeleri tarafından misafir edildi. 


Emirdağlı oda başkanları, dernek başkanları, muhtarlar, daha önce vakfımızda görev yapmış camia temsilcileri ve  aile büyükleri ile Emirdağlılar Vakfı Başkanı Dr.Veli Görkem Pala ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Emirdağ camiasının talep ve önerilerinin aktarıldığı yemekli toplantıya Ada Life Otel ev sahipliği yaptı. 

Tam bir mutabakat ve birliktelik içinde Cumhur İttifakının siyasi temsilcileri ve adaylarına “Emirdağlılar”ın görüşleri iletilirken; adaylara başarılar dilendi.
Yemekli toplantıda Emirdağlıların çatı kuruluşu Emirdağlılar Vakfı; “Emirdağlılar” ın Eskişehir’deki sayısal varlığının siyaset ve belediye yönetimlerinde de artması gerektiğine vurgu yaptı. 
Toplantının gerçekleştiği “Çığ; ağırlığı yok sayılan kar tanelerinden oluşur.” Yazılı pankart ve Emirdağlıların tüm ileri gelenlerinin eksiksiz olarak salonda bulunması dikkat çekti.

Kaynak: Bülten