Bakanlık bu tarihi bekleyin dedi: Tarımsal destek ödemelerinde yeni karar Bakanlık bu tarihi bekleyin dedi: Tarımsal destek ödemelerinde yeni karar

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarları vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşmeye devam ediyor.

Uluönder Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar etkinliğine de Eskişehirlilerin katılımı büyük oldu. Mahallede 6 bin 500 vatandaş aynı sofrada iftar yapmanın huzurunu yaşarken, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile birlikte programa katıldı. Uluönder sakinleri ile tek tek selamlaşan Başkan Ataç, vatandaşların Ramazan ayını kutladı. Kentteki birlik ve beraberlik ruhuna dikkat çeken Başkan Ataç, “Mahalle iftarlarımız yoğun katılım ile devam ediyor. Bu yıl da on binlerce Eskişehirli ile aynı sofrada buluşuyoruz. Bu bizim için çok kıymetli çünkü bu tür etkinlikler ilişkilerimizi sağlamlaştırıyor. Aynı sofrayı paylaştıkça iftar bereketi artıyor. Şehrimizin birlik ve beraberliği de artarak devam edecek. Bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Ataç ile bol bol fotoğraf çektiren Uluönder sakinleri de sokak iftarlarından dolayı memnuniyetini dile getirerek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kaynak: Bülten