"Medcezir" dizisiyle ekranlarda sevenleriyle buluşan ve "Sandık Kokusu" dizisiyle ekranlarda yer alan Meriç Aral dün akşam arkadaşları Serenay Sarıkaya, Zeynep Tuğçe Bayat ile Mert Demir konserine katıldı. 

Türk Pop Müziği’nin zirvedeki ismi Mert Demir BKM organizasyonuyla, ilk kez Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda konser verdi. Konserde Mert Demir ile yaşadığı aşkla gündem olan Serenay Sarıkaya'da yer aldı. Sarıkaya üzerinde sevgilisinin fotoğrafı olan tişörtle doyasıya eğlendi. 

MERİÇ ARAL EVLİLİK SORULARINA YANIT VERDİ

Leyla ile Mecnun'un İsmail Abi'si Serkan Keskin ile 5 yıldır beraber olan Meriç Aral evlilik sorularına yanıt verdi. Son 2 sene içerisinde 3 kez düğün erteledikleri iddia edilen çiftin neden düğünleri erteledikleri merak konusu olmuştu. Meriç Aral konser öncesi kameralar karşısına geçerek sorulara yanıt verdi. 

Meriç Aral evlilikle ilgili iddialara "Sürekli ertelenmiyor aslında. Bir gün olacak ama tarih henüz belli değil. Biz eylül ayı gibi düşünüyoruz. Çalıştığımız için tam denk getiremiyoruz. Onu organize etmek çok zor bir şey. Çok şükür her şey de yolunda. Maşallah diyelim, popomuzu kaşıyalım." diyerek cevap verdi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi