Yeşilçam'ın sevilen isimlerinden "Kurt Seyit ve Şura", "Samanyolu" gibi projelerde de yer alan Tolga Savacı, yazar Nermin Bezmen ile 2015 yılında dünyaevine girmişti. 

Ünlü oyuncu Tolga Savacı 2017 yıılında ABD'ye yerleşmiş ve orada kendisine bir düzen kurup ailesiyle birlikte yaşamaktaydı. 2024 Şubat ayında geçirdiği kalp krizi sonucu ünlü oyuncu Tolga Savacı 60 yaşında hayata gözlerini yumdu. 

Nermin Bezmen ünlü oyuncu eşi Tolga Savacı'nın vefatı hakkında "Yüreğim kanıyor! Kanıyor! Kaybettim, dev yürekli sevdiceğimi. Ansızın çıktı sonsuza yolculuğuna. Ben yerle gök, yangınlarla buzlar arasında kayıplarda. Canım Sibel, Zeynep Savacı, Atilla'cığım, canım evlatlarım Pamira, Cazım, Ariella, Shawn, canım torunlarım Pia, Shaya, Luna derin acımızı yaşıyoruz." demişti. 

OĞLU'NDAN ÜZEN HABER GELDİ

Tolga Savacı'nın eşi Nermin Bezmen sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda oğullarının yoğun bakımda olduğunu duyurdu. Nermin Bezmen oğlunun fotoğrafını paylaşarak dua istedi "Benim biricik oğlum, zen ve rind Cazımaçim, yaradan o güzel yüreğini aşkla, sanatla çarpması için sana, seni bizlere bağışladı, bağışlasın! Yüreği sevgi dolu, şefkatli sayfa arkadaşlarım, yağmur gibi akan dualarınıza minnettarım." dedi. 

Kaynak: Eskisehir Net Haber Merkezi