Eskişehir Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği'nden katılan doktorlar, kongrede yapılan sunumlar ve panellerle güncel gelişmeleri takip etme fırsatı buldular.

Kongre kapsamında, üroloji ve androloji alanındaki son araştırmalar, tedavi yöntemleri ve hastalıkların tanı ve tedavisi konularında çeşitli oturumlar düzenlendi. Katılımcılar, bu oturumlarda uzmanların sunumlarını dinleyerek bilgi ve deneyimlerini artırma imkanı buldular.

Eskişehir Şehir Hastanesinden yapılan açıklama şu şekilde; "17-19 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir Ticaret Odası Kongre Merkezi'nde düzenlenen 23.Ulusal Androloji Kongresi'ne Başhekim vekilimiz Doç. Dr. Mustafa Sungur, Doç. Dr. Coşkun Kaya, ve Doç. Dr. Aykut Aykaç ile birlikte Üroloji Kliniği olarak katıldık. Kongre Boyunca Türk Androloji Derneği Onursal Başkanı Prof.Dr.Ates Kadıoğlu , Uluslarasi Seksüel Tıp Derneği (ISSM) başkanı Prof.Dr.Run Wang , Prof. Dr. Murat Arslan ve Doç. Dr. Yaşar Bozkurt, Eskişehir Şehir Hastanemiz Üroloji Klinigi'ne ziyarette bulundular. Hastanemizi gezen hocalarımız hastanemizi , ameliyathane imkan ve şartlarını çok beğendiklerini belirttiler."

Kaynak: Eskisehir.net Haber Merkezi