14.11.2022, 11:08

Yaralar sarılıyor…

Merhabalar,
Bu hafta gökyüzünden harika haberler vereceğim. 
25 Ekim -8 Kasım tutulma etkileriyle üzerimize çökmüş olan sis bulutu dağılıyor. 
Dönüşüm  sancılı oldu belki ama bu hafta olumlu etkiler ilaç gibi gelecek. 
İçimize oturan öküze güle güle diyoruz.
Yengeç, Akrep ve Balıkla  için harika bir hafta.
14 Kasım Pazartesi AY, Güneş/Neptün/Merkür/Jüpiter’e olumlu açı yapıyor, gökyüzünde su üçgeni oluşuyor. Manevi şifa enerjisinin kapıları açılıyor. 
15 Kasım Salı :Güneş/Neptün, Venüs Jüpiter üçgeni,
16 Kasım Çarşamba : Merkür/Jüpiter üçgeni
Hafta geneli:Merkür/Pluton sekstili, Güneş/Pluton sekstili etkili. 
Bu olumlu etkiler ile;
Parasal fırsatları iyi değerlendirebilir,
İlişkileri iyileştirebilir,
Yaratıcı yönümüzü ortaya koyacak işlerde başarı elde edebiliriz. 
Yarın gökyüzünde su üçgeni var, manevi açıdan destekleniyoruz. İsteklerinizi ortaya koymak ve akışa güvenerek dilek dilemek için güzel bir zaman dilimi. 

Ancak 19 Kasım Cumartesi günü Mars Neptün karesi kesinleşiyor.
Aldatılma, aldanma, hırsızlıklar, dalgınlıkla oluşabilecek kazalara karşı temkinli olunmalı. 
Bağışıklık sistemini güçlü tutmak önem taşıyor. 
Su yolu ile bulaşabilecek mikrobik hastalıklar; bulantı, ishal gibi durumlar oluşabilir. 
Bu hafta dikkat etmemiz gereken diğer sağlık konuları;
İştah artışı,
Mide problemleri,
Şişkinlik, ödemler. 
KOÇ: Krediler, ortak gelirler, finans konularında güzel gelişmeler yaşanabilir. Cuma gününe doğru yakın çevreniz, ticari işlerde yanılgılara karşı temkinli olun. 
BOĞA: Eşinizle, arkadaş çevreniz ya da ortaklarınız ile olan ilişkilerde ve iş birliklerinde olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sosyal çevreniz ile olan parasal konularda dikkatli olalım. 
İKİZLER: Kariyer ve çalışma alanlarınızda, iş arkadaşlarınızla olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak acelecilikle yapılan hareketler hayal kırıklığına neden olabilir. İş hayatınızda yalanlara ve aldatmalara karşı temkinli olun. 
YENGEÇ: Aşk hayatınızda şans, yaratıcılık ile ilgili konularda genişleme ve tanınma, seyahatler veya yabancılardan yana şans gibi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bilmediğiniz yerlerden içtiğiniz sulara, nemli sulu ortamlara dikkat edin. Bağışıklığın güçlü olması önem taşıyor. Ayrıca hırsızlık gibi ya da kontrol dışı gelişmelere karşı temkinli olun. 
ASLAN: Emlak alım satımı, krediler miraslar, aile içi maddi konular, ortak kazanımlar, ebeveynler ile olan ilişkiler gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile olan maddi konularda aldatmalara karşı dikkatli olun. 
BAŞAK: İkili ilişkileriniz, evliliğiniz, ticari işlerde yapacağınız anlaşmalar, danışmanlık verdiğiniz işlerden kazançlarınız gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş anlaşmalarında yanılgılara düşmemek ve zarar görmemek için dikkatli olun. 
TERAZİ: Çalışmalarınızın maddi karşılığını alabileceğiniz, kazançlarınızı arttırmak için şans elde edebileceğiniz konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahatler, yabancılar dolayılıyla yaşanabilecek sağlık sorunlarına karşı temkinli olun. 
AKREP: Aşk hayatınızda yeni bir pencere açılabilir. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendinizi daha güçlü ifade edebileceğiniz bir hafta. Ancak krediler, ortak gelirler konusunda yanılgılara açık bir dönem. Sanatsal işlere yatırım yapmak şimdilik iyi olmayabilir. 
YAY: Manevi açıdan, aile ilişkileri ve ebeveynler konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Ev, yuva, toprak veya kariyer anlamında yaratıcı fikirler ile fırsatları yakalayabilirsiniz. Ortaklı anlaşmalarda hayal kırıklıklarına karşı temkinli olun. 
OĞLAK: Sosyal çevreniz, yakın ilişkileriniz, ticari faaliyetleriniz, yakın çevre yolculukları gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İçtiğiniz sulara ve bağışıklık sisteminize dikkat edin. 
KOVA: Kariyer hayatınız ve para konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değerlendirin. Aşk, yaratıcılık içeren işler veya çocuklar konusunda yapacağınız harcamalarda  temkinli olun. 
BALIK:Seyahatler, yabancılar, akademik konular, uzak akrabalarla ilişkiler açısından güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile olan ilişkilerinizde hayal kırıklıkları ve aldanma enerjisine karşı temkinli olun.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@