Zafer Kupası Dragon Yarışları nefes kesti

Büyükşehir Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda düzenlenen Zafer Kupası Dragon Yarışları Porsuk Çayı’nda takımların kıyasıya mücadelesiyle gerçekleştirildi.

Spor 30.08.2021, 16:26
Zafer Kupası Dragon Yarışları nefes kesti
banner11

6 takımın katıldığı final yarışlarında final müsabakaları nefes kesti. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi tarafından Zafer Bayramı’nda düzenlenen Zafer Kupası Dragon Yarışları, Porsuk Çayı’nda vatandaşların yoğun ilgisi ile izlendi. Yarışlara Amazonlar, Dragones, Doğaes, Osmangazi Üniversitesi Hippoterapi Türkiye, Genç Akademi Gücü ve Patatesler takımları katıldı. Zafer Kupası’nı Dragones alırken, ikinci olan takım Doğaes, üçüncü olan takım ise Genç Akademi oldu. Amazonlar Dragon Takımına ise centilmenlik kupası verildi. Takımlar kupalarını CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, Büyükşehir Meclis Üyeleri Mustafa Önder ve Nuray Akçasoy’dan yarışları izleyenler arasında yer aldı.

Düzenlenen kupa töreninde konuşan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, “Ülkemiz için en önemli bayramlardan biri olan Zafer Bayramı’nda Dragon yarışlarımıza katılan herkesi tebrik ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz. Pandemi sebebiyle ara verdiğimiz etkinliğimizi izlemeye gelen tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@