Sümeyye Boyacı’ya hoş geldin sürprizi

Portekiz'in Madeira Adası'nda düzenlenen 2021 Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası'nda kadınlar 100 metre serbest finalinde gümüş madalya kazanan Sümeyye Boyacı, ülkeye dönüşte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ve belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılandı.

Spor 25.05.2021, 14:18
Sümeyye Boyacı’ya hoş geldin sürprizi
banner11

Geçtiğimiz yıllarda birçok başarıya imza atan Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü lisanslı sporcusu Sümeyye Boyacı son olarak katıldığı Paralimpik Yüzme Avrupa Şampiyonası’nda kadınlar 100 metre serbest finalinde gümüş madalya kazandı. Şampiyona sonrasında Portekiz’den Türkiye’ye dönen Sümeyye Boyacıyı hava alanında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü yöneticileri ve belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılandı. Sümeyye Boyacı’ya Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in tebriklerini ileten belediye yetkilileri, bundan sonraki şampiyona ve turnuvalar için genç sporcuya başarılar diledi.

Karşılama için Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür eden Sümeyye Boyacı bir sonraki hedefinin Tokyo’da 24 Ağustosta başlayacak olan olimpiyat oyunlarında madalya kazanmak olduğunu belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@