Ormanspor’da çifte imza

Eskişehir Ormanspor iç transferde geçen sezonki kadrosunda yer alan genç isimler orta oyun kurucu Soner Dinç ve pivot Uğur Öz ile sözleşme imzaladı.

Spor 02.07.2021, 11:50
Ormanspor’da çifte imza
banner11

İmza töreninde Başkan Recep Temel “İki genç kardeşimizle yeniden anlaştığımız için mutluyuz.Önümüzdeki sezon kadromuzda değerli isimler var. Bu isimlerle beraber oynamak onlar için güzel bir şans,gençlerden beklentimiz bu şansı iyi değerlendirmeleri yönünde olacak.İki gencimize sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum ”şeklinde konuştu.

Soner Dinç imza sonrası “Yeniden Eskişehir Ormanspor kadrosunda yeniden yer almaktan çok mutluyum,bende en iyi şekilde katkı sunmak için elimden geleni yapacağım.Herkese sağlıklı ve güzel bir sezon diliyorum” dedi.

Uğur Öz imza sonrası “Geçen sezon bizim için çok güzeldi,bu sezonda hedefler var.Bende yeniden bu takımın parçası olmaktan çok mutluyum.Herkese sağlıklı ve başarılı bir sezon diliyorum.”şeklinde konuştu.

Soner Dinç 2004 Eskişehir doğumlu olup, hentbole SelkaSpor altyapısında başladı.Eskişehir Gençlik Hizmetleri Spor Kulübünde yer aldı.Geçen sezon Eskişehir Ormanspor kadrosunda yer alan,orta oyun kurucu olarak şans aldığı maçlarda savunmada ve kritik pozisyonlarda verdiği kritik paslarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Soner 2021-2022 sezonunda Eskişehir Ormanspor kadrosunda görev alacak.

Uğur Öz 2002 doğumlu olup hentbole Eskişehir Gençlik Hizmetleri Spor Kulübünde başladı.Geçen sezon Eskişehir Ormanspor kadrosunda yer aldı.Süre verilen maçlarda sert savunması ve hızı ile dikkatleri üzerine çeken Uğur 2021-2022 sezonunda Eskişehir Ormanspor kadrosunda görev alacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@