Önce tanışma sonra kamp

Eskişehir Ormanspor’da yönetim kurulu, sporcular ve teknik heyet cuma akşamı Kocakır yerleşkesinde tanışma organizasyonunda bir araya geldi.

Spor 02.08.2021, 13:46
Önce tanışma sonra kamp
banner11

Keyifli geçen organizasyonda milli takıma çağırılan iki genç oyuncu Eren ve Sefa’ya başkan Recep Temel ve yönetim kurulu üyesi Doğan Kiras hediye takdiminde bulundu. Başkan Recep Temel hediye takdimi sonrası “İki genç kardeşimiz milli takımlara seçilmelerinden dolayı mutuyuz.Kendilerine başarılar diliyorum.Ayrıca Avrupa Şampiyonasında Plaj Milli takımında yer alan Ali Can ve Ramazan kardeşlerimizde aramıza katıldılar.Kendilerini şampiyonadaki performanslarından dolayı tebrik ediyorum.Artık önümüzdeki bir kamp dönemi var.Takımımız hem tecbübeli hemde yetenekli genç kardeşlerimizin yer aldığı bir kadro ile güzel bir hava yakaladı.İnşallah her şey gönlümüzce olan güzel bir sezon yaşarız.”şeklinde konuştu.

Takım bugün saat 11:00 itibari ile bir hafta süreyle hazırlık döneminin ikinci kampı olan Çatacık Orman Yerleşkesine hareket etti. Uğurlamada Kulüp Genel Sekreteri Mehmet Çıtak yer aldı.Kampın bu bölümünde yine ağırlıklı olarak kondisyon ve güç antremanları ile geçecek. Kamp hafta sonu tamamlandıktan sonra antremanlarına Porsuk Spor Salonunda devam edecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@