O dana ESES’e geldi

Eskişehirspor’da günlerdir süren ‘dana’ bekleyişi sona erdi! Başkan Kazım Kurt, kendisine hediye için getirilen danayı kulübe gönderdi.

banner162
Spor 08.04.2019, 16:31
O dana ESES’e geldi
banner11

banner34
Eskişehirspor son yıllarda maddi sıkıntılarla mücadele ediyor. Yöneticilerin zaman zaman yardım çağrısı oluyor. Bu yöndeki bir destek çağrısından sonra Tesisler’i arayan ve kasap olduğunu ifade eden kişi “Etiniz yokmuş, size yarın bir tane dana getireceğim. Onu kesip, yiyin” dedi. Birkaç gün geçmesine rağmen söz konusu şahıstan ses çıkmadı. Gelen giden olmayınca başta Asbaşkan Mehmet Şimşek olmak üzere bazı yöneticiler ve taraftarlar ‘dana sözü veren kişiyi ti’ye alan paylaşımlar yaptı. Böylece hem ismi bilinmeyen kişi hem de ‘dana’ meşhur oldu.

Yönetici Şimşek’in son çağrısı karşılık buldu. Şimşek, Osmanlı galibiyeti sonrasında “Şehrime futbol geri geldi, Eskişehirspor geri geldi, Emre Güral geri geldi, birlik beraberlik geri geldi. Herkes geri geldi, Eskişehirspor’a dana keseceğim diyen kasap bi sen gelmedin. Bulacağım seni” ” diye paylaşım yaptı.
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Şimşek’in gönderisine bir dana görseli ile “Kayıp danayı gönderiyorum tesislere Sevgili Mehmet” diye karşılık verdi. Bugün mazbata alan Kurt’un kendisine hediye edilen hayvanı ESES’e gönderdiği öğrenildi.

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@