Metin Diyadin'den Eskişehirspor açıklaması

Eskişehirspor'un Süper Lig'e çıktığı sezon 26 hafta takımın başında olan Metin Diyadin'den Eskişehirspor açıklaması geldi.

Spor 10.06.2019, 17:59
Metin Diyadin'den Eskişehirspor açıklaması
banner11

Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuşan tecrübeli antrenör Eskişehirspor'dan bu sezon teklif almadığını açıkladı.

Eskişehirspor hakkındaki düşüncelerini de dile getiren 51 yaşındaki hoca programda özetle, "Ben antrenörlük kariyerime Gençlerbirliği Oftaşspor'da başladım ancak benim ilk ciddi deneyimim Eskişehirspor'da görev almak olmuştu. Eskişehirspor çok büyük ve önemli bir camia. Süper Lig'e çıktıkları sezon 26 hafta ben görev almıştım. Lider ile aynı puandayken ben ayrılmıştım. Türk futbolunda böyle olaylar olabiliyor. O sezon sonunda da Eskişehirspor Süper Lig'e çıkmıştı. Benim için özel bir kulüp" dedi.

Diyadin şöyle devam etti: "Kalbimizde her zaman olan bir camia. Bu sezon için herhangi bir teklif gelmedi. Ciddi hedef kovalayabilecek kulüplerde görev almak istiyorum. Şuan görüştüğüm kulüplerde var zaten. Eskişehirspor hedefe oynayacağım dediği zaman her antrenör o taraftarın önünde görev yapmak ister. Müthiş bir atmosfer yaratan bir taraftar kitlesine sahipler. O taraftarın önünde zamanında görev almak bize de kısmet oldu. Ne mutlu bize."

Yorumlar (0)
-0°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@