ETO'dan Es Es'e destek

ETO Başkanı Metin Güler ve yönetim kurulu, meclis üyeleri ve meslek komiteleri üyeleri “Hayata Bir Es Ver” 26’da 26 kampanyasına destek oldu.

Spor 17.08.2018, 15:49
ETO'dan Es Es'e destek
banner11

Eskişehir Ticaret Odası hizmet binası önünde gerçekleşen destek kampanyasına Genel Sekreteri Hasan Tuç, Teknik Direktör  Fuat Çapa, İdari Direktör Ayhan Taşçı ve futbolcular katıldı.

Kampanya hakkında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehirspor’un zor günler yaşadığını belirterek, lisans sorununun ortadan kaldırılması için her Eskişehirspor sevdalısının düzenlenen kampanyaya katılması gerektiğini kaydetti. ETO olarak yönetim kurulununun, meclis üyelerinin, komitelerin 26’da 26 kampanyasına destek olmak için bir araya geldiğini kaydeden Güler, “Ayda 26 lira, yılda 312 TL olmak üzere camiamızdan Eskişehirspor’a destek olmalarını istiyoruz.

Bunlar çok büyük rakamlar değil. 100 bin kişiden bu parayı toparlarsak 31 milyon lira para yapıyor. İnşallah bu kampanya kartopu gibi büyüyecek. Biz ETO camiası olarak Eskişehirspor’a bugüne kadar destek olmaya devam ettik, inşallah bundan böyle de hep beraber sağlamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@