Eskişehirspor 54'üncü yaşını kutlayacak

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri yaptığı açıklamada Eskişehirspor'un 54. yılını 19 Haziran Çarşamba saat 20.00'de Adalar Migros önünde kutlayacaklarını açıkladı.

Spor 15.06.2019, 16:40
Eskişehirspor 54'üncü yaşını kutlayacak
banner11

Kutlamalara ilişkin Eskişehirspor Taraftarlar Birliği Başkanı Murat Diri yaptığı açıklamada, "1965 yılında kurucu başkanımız merhum Dr. Aziz BOLEL ve arkadaşlarının "Eskişehir'de bir fabrika kurar gibi Eskişehirspor'u kuracağız" sözlerinin ardından kurulan ve kısa zamanda kazandığı başarılarla tüm Anadolu insanımızın gönlünde taht kuran, başta tribün kültürü olmak üzere futbol alanında pek çok ilki başaran ortak sevdamız, Eskişehirspor'umuzun 54. yılını 19 Haziran Çarşamba günü Saat 20.00 da Adalar Migros önünde kutluyoruz. 
Teknik Kadro-Futbolcular Yönetim kurulumuz, seçilmiş atanmış büyüklerimiz ile Türk futbolunun fenomeni olmuş BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR sevdalıların hep birlikte olmaya ve tekrar tek yumruk olmaya davet ediyoruz. 

Geleneksel hale getirdiğimiz kutlamalarımızın bu sene 10. Yılını da kutlayacağız. Adalar Migros önünde Porsuk üzerine kurulacak olan platform üzerinde verilecek mini konser ve BandoESES’in besteleriyle hep birlikte eğleneceğiz. Ulusal bir çok kanal bu kutlamaları canlı olarak yayınlayacağı için; gelen her taraftarımız bunun bilincinde olup ona göre davranmalı. Kötü örnek teşkil edecek davranışlardan kaçınılmalıdır. Aile olarak gelen taraftarımıza önlerden yer vererek bu birlikteliği pekiştirmeli. Özellikle genç kardeşlerimizin Adalar Migros tarafında yer alan yeşil alanlarda toplanmaları platformun olduğu bölüme geçmemeleri önemle rica olunur. Kutlamalarımıza yoğun bir katılım göstererek tüm ülkeye bir kere daha ne kadar büyük olduğumuzu gösterelim. 
Son olarak Hepimiz meşalelerimiz ve formalarımız ile kutlama alanındaki yerimizi alalım. Meşale bulamayan arkadaşlar için ESSTORE mağazamızda meşale bulabilirsiniz. Gelen tüm taraftarımızın meşale alarak gelmesi ve işaretimizle hep birlikte yakması rica olunur.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR!"  ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
-5°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@