Büyükşehir’in hentbolcuları 2.Lig’e göz kırptı

Açtığı spor merkezlerinde vatandaşlara ücretsiz olarak spor yapma imkanı sunan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, farklı branşlarda yetiştirdiği başarılı sporcular ile Eskişehir'i başarıyla temsil ediyor. Son olarak İstanbul’da düzenlenen Hentbol 2. Lige Yükselme ilk maçında Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ilk maçından galibiyet ile ayrılarak 2.lige göz kırptı.

Spor 22.10.2020, 12:29
Büyükşehir’in hentbolcuları 2.Lig’e göz kırptı
banner11

Spora ve sporcuya verdiği destekler ile farklı branşlarda sporcular yetiştiren Büyükşehir Belediyesi, ulusal müsabakalarda da Eskişehir'i başarıyla temsil ediyor. Hentbol alt yapısına yaptığı yatırımlar ile birbirinden başarılı sporcular yetiştiren Büyükşehir Belediyesi, bu yatırımların meyvesini 2.lige çıkarak toplamak istiyor. Bu kapsamda İstanbul’da düzenlenen 2.lige yükselme ilk maçında Sakarya Hendek Spor Kulübü ile karşılaşan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kıyasıya geçen maçta sahadan 21-20 galip ayrıldı.

Zorlu bir grupta mücadele ettiklerini ve sırasıyla Ümraniye ve Pendik ile mücadele edeceklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bu maçlarda da Eskişehir’i en iyi şekilde temsil ederek 2. Lige yükselmek istediklerini belirttiler.

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@