Riskli hasta fıtıklarından Özel Gürlife Hastanesinde yapılan ameliyatla kurtuldu

Kalbindeki doğuştan delik (VSD) nedeniyle kalp içi basınçları ve akciğer tansiyonu yüksek olan ve bu yüzden her iki kasık ve göbeğindeki toplam 3 adet fıtığına da bugüne kadar müdahale edilemeyen hasta fıtıklarından Özel Gürlife Hastanesinde yapılan ameliyatla kurtuldu.

Sağlık 02.12.2020, 15:36
Riskli hasta fıtıklarından Özel Gürlife Hastanesinde yapılan ameliyatla kurtuldu
banner11

38 yaşındaki erkek hasta A.S. yaklaşık 1,5 yıldır her iki kasık ve göbeğindeki fıtıklarla yaşıyor, fıtıkları ilerlediği için iş ve sosyal yaşamında sıkıntı çekiyordu. Hasta kalbinde doğuştan delik olması ve kalp içi basınçları ile akciğer tansiyonunun çok yüksek olması nedeniyle başvurduğu bir çok hastanede yüksek riskli olarak değerlendirilmiş ve fıtık ameliyatlarını olamamış. Son olarak Özel Gürlife Hastanesi Genel Cerrahi polikliniğine başvuran ve Op.Dr.Yaşar Keskin tarafından değerlendirilen hasta kendisine riskleri belirtilerek bu ameliyatın yapılabileceği anlatıldı ve yapılan tetkikler sonucunda ameliyata alındı. Op.Dr.Yaşar Keskin’in yaptığı başarılı bir ameliyatla hasta her iki kasık ve göbek fıtıklarından kurtuldu.

Doktoruna ve hastane personeline gösterdikleri ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkürlerini ileten hasta sağlıklı bir şekilde hastaneden ayrıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@