İktidar daldaki armut gibi şöyle bi sallasak düşecek

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu, “Şu an iktidar daldaki bir armut gibi… Nasıl bir armut? Çürük bir armut... Şöyle bi sallasak düşecek vaziyete geldi” dedi.

Politika 06.07.2022, 13:46
İktidar daldaki armut gibi şöyle bi sallasak düşecek
banner11
banner223

İYİ Parti İl Başkanlığında devir-teslim töreni yapıldı. Eren Ekmen görevi Emine Edizgil’e devretti.

Törende konuşan Milletvekili Kabukçuoğlu, şunları kaydetti:

“Beş yıl önce Türkiye’de herkes siyasi bir boşluk olduğuna inanıyordu. Genel Başkan Meral Akşener’e güvendik, sizler güvendiniz, İYİ Parti’ye güvendik ve o sayede Türkiye’nin siyasi yapısı değişti. 20 yıldır bir iktidar var, 20 yıldır bir muhalefet var ve hiçbir şey olmadı. Bu kabul edilebilir bir şey değil. İYİ Parti nasıl muhalefet yapılacağını Türkiye’ye gösterdi, dünyaya gösterdi. Şu anda Türkiye’de bir umut varsa, bir değişiklik varsa, bir yenilik varsa, bir gelecek varsa bu İYİ Parti sayesinde var. Genel Başkanımız Meral Akşener sayesinde var. Türkiye’de elinize neyi alırsanız alın hepsi ilime lime kopuyor. Sağlık, eğitim, adalet, siyaset… Hepsi elinizde kalıyor.  Türkiye’ye, Türk Milleti’ne yazık oluyor. Özellikle de gençlerimize yazık oluyor. Şu an iktidar daldaki bir armut gibi… Nasıl bir armut? Çürük bir armut... Şöyle bi sallasak düşecek vaziyete geldi. Tahammül edilecek, katlanılacak hiçbir yanları kalmadı. Bir seçim bekliyoruz. Bu seçim her an olabilir.”

Yaklaşık bir yıl önce MHP’den ayrılıp İYİ Parti’ye katılan Diş Hekimi Emine Edizgil, 2014 yerel seçiminde MHP’nin Odunpazarı adayıydı. Edizgil aldığı 50 bin oyla dikkatleri üstüne çekmişti.

Yorumlar (1)
ahmet 1 ay önce
olan meyva daldan düşer
22°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@