Bizim Kuşak Başkan Kurt’u ziyaret etti

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 1960-1961 yılı Çifteler Köy Enstitüleri Mezunları ve Yunus Emre İlk Öğretmen Okulunun Mezunları ile buluştu.

Politika 13.09.2022, 13:49
Bizim Kuşak Başkan Kurt’u ziyaret etti
banner11

Kenan Azın Başkanlığında ‘Bizim Kuşak’ adını vererek bir araya gelen 1960-1961 yılı Çifteler Köy Enstitüleri ve Yunus Emre İlk Öğretmen Okulunun Mezunları, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Konuklarını Belediye Bahçesinde ağırlayan Başkan Kurt, onlarla bir süre güncel siyasetten, eğitim sistemine kadar birçok konuda sohbet etti.

‘Bizim Kuşak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Kemal Azın başta olmak üzere ‘Bizim Kuşak’ın üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti. Odunpazarı’nda 15 mahallede açtıkları 16 halk merkezleri ile Odunpazarı Belediyesi kreşleri hakkında ‘Bizim Kuşak’ üyelerine bilgi veren Başkan Kurt, 17’inci halk merkezini açmaya hazırlandıklarını söyledi.

Konuk severliği için Başkan Kurt’a teşekkür eden Kemal Azın ve diğer ‘Bizim Kuşak’ üyeleri, Başkan Kurt’a çocukların eğitimine verdiği destek için teşekkür etti.

Yorumlar (0)
12
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@