Usta tiyatrocular genç oyuncular için geliyor

Eskişehir Kent Konseyi Kültür Sanat Çalışma Grubu’nun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları paydaşlığında bu yıl 8’ncisini düzenlediği ‘Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği’nde oyunlar sona erdi. Şenliğin kapanışı görkemli bir ödül töreni ve usta tiyatro sanatçılarının katılımı ile gerçekleştirilecek.

KÜLTÜR SANAT 13.06.2022, 11:56
Usta tiyatrocular genç oyuncular için geliyor
banner11
banner223

Bu yıl usta oyuncu Rasim Öztekin anısına düzenlenen 8. Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği, muhteşem bir ödül töreni ile final yapmaya hazırlanıyor. 14 Haziran Salı günü, Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde saat 18.00’de gerçekleştirilecek ödül töreninde, 13 farklı kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

SÜRPRİZ KONUKLAR
Gençlerin ve izleyicilerin büyük bir coşku ve heyecan dolu günler yaşadığı tiyatro şenliği, bu yıl usta tiyatro sanatçısı Rasim Öztekin anısına düzenlenen ödül töreni ile de izleyicilere sürprizlerle dolu bir gece yaşatacak. Ünlü tiyatro sanatçıları Zihni Göktay, Renan Bilek ve Rasim Öztekinin eşi Esra Öztekin 8. Eskişehir Liselerarası Tiyatro Şenliği Ödül Töreni’ne katılarak, gençlerin heyecanına ortak olacak. Öte yandan sunumlar, müzik ziyafeti ve görsel şovlar ile izleyiciler unutulmaz bir gece yaşayacak.

Yorumlar (0)
22
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@