Müzeler 24 Kasım’da öğretmenlere ücretsiz olacak

Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait müzeler, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ‘öğretmenlere’ ücretsiz olacak.

KÜLTÜR SANAT 22.11.2022, 14:59
Müzeler 24 Kasım’da öğretmenlere ücretsiz olacak
banner11

Eskişehir’in en çok turist alan bölgelerinden olan Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait müzeler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un talimatı ile 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle öğretmenler tarafından ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Eskişehir’in en çok turist alan bölgelerinden olan Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Odunpazarı Belediyesi’ne ait Osman Yaşar Tanaçan Fotoğraf Müzesi, Tayfun Talipoğlu Daktilo Müzesi, Ahşap Eserler Müzesi, Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Müzesi, Sıcak Cam Atölyesi ve Odunpazarı Şehrin Ateşi Seramik Galerisi’nin 24 Kasım’da öğretmenler tarafından ücretsiz ziyaret edilebileceği bildirildi.

Odunpazarı Belediyesi’ne ait müzelerin Pazartesi günleri hariç hafta içi 10.00-17.00, hafta sonu ise 09:00 – 17:00 saatleri arasında açık olduğunu belirten yetkililer, müzelerin bu süreler içinde ziyaret edilebileceğini kaydetti. Yetkililer, müzelerin öğle molası saatinde de açık olduğunu dile getirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@