14.06.2022, 13:02

Kalıpları Yıktığımız Bir Süperay Yay Dolunayı

ASTROŞANS – Sanem Moğulkoç
sanemmogulkoc@gmail.com
www.instagram.com/astrosans

14 Haziran Salı Günü, saat 14.51’de Yay Burcunun 25 Derecesinde Dolunaya şahit olacağız.İkizler- Yay ekseninde gerçekleşecek bu dolunayda; bilgi, iletişim, eğitim, hukuk, yurtdışı, yüksek öğrenim, inançlar, yabancılar gibi konular dikkat çekiyor olacak.

2020 yılından bu yana yaşanılan fikir çatışmaları, iletişimde problemler, inanç kalıpları Neptün ‘ün de etkisiyle dağılıyor.

Artık eski düşüncelerin işe yaramadığını net olarak görebileceğiz.

Tutulma anında Terazi Burcu yükseliyor. İlişkiler, evlilik, ortaklıklar, adalet, sanat, estetik gibi konularda daha geniş perspektiften bakmamız gerektiğini farkedeceğiz.

Dolunay şu soruları sorduracak;

Haksızlık ettim mi?

Yaşadığım olayların ilahi boyutu nedir?

Bana bu ilişkide evren ne öğretmeye çalışıyor?

Daha evrensel bir estetik anlayış nasıl olabilir?

Nasıl düşünmeliyim ki artık beni sıkı sıkı tutan o kalıplardan özgürleşebileyim?

Peki bu dolunayda nasıl etkiler alacağız? Nasıl enerjiler içinde olacağız?

Dolunay Yay burcunda; olayları bir üst akıl, üst bilinç ile değerlendireceğiz. Daha geniş çerçeveden bakacağız.

İçsel olarak yaşadıklarımıza iyimser bir gözle bakmaya eğilimli olabiliriz. Gerçekler konusunda yanılıyor olabilir miyiz? İki kere düşünelim.

Dolunaylar genellikle konulara netlik kazandıran enerjiler taşır. Ancak bu Dolunay Neptünden sert açı alıyor. Net olduğunu sandığınız konularda aldanabilirsiniz.

Çok iyimser duygular ile coşkulu bir şekilde hareket edip hayal kırıklıkları yaşamayalım.

YÜKSELEN KOÇ: Eğitim hayatınız ya da planlanan seyahatlere ilişkin son kararı vereceksiniz. Sağlık durumunuz ya da günlük hayattaki sorumluluklarınızda bazı belirsiz durumlar var. Bunlar da plan yapmanız yönünde kafanızı karıştırıyor. Ancak şanslı bir dönemde olduğunuzu unutmamalısınız.

YÜKSELEN BOĞA: Kazançlarınız, alacak, verecek konuları ile ilgili doğru hesap yapmanız gereken bir zaman. Bilinçaltınız kendinize güven konusunda sizi destekliyor. Yurtdışı bağlantılar şans getirebilir. Ortaklıklar konusunda ya da eşiniz ile ilişkilerinizi konusundaki belirsiz durumu göze alarak mali durumunuzu iyi gözden geçirin.

YÜKSELEN İKİZLER: Eşiniz ile olan ilişkileriniz ya da ortaklıklarınız noktasında 30 Mayıs tarihi civarında bazı adımlar attınız. Şimdi bunun sonuçlarını net olarak görme zamanı geldi. Aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak istemiyorsunuz. Arkadaşlarınız veya sosyal çevreniz sizi problemler konusunda destekleyecek. Kariyeriniz ya da eşinizin ailesi ile olan belirsizlikler sizi zorlayabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ: Sağlığınız konusunda, günlük hayatınızı düzene koyma noktasında 30 mayıs civarında başlatılan işlerin sonuçlarını görebileceklsiniz. Sağlık ile ilgili konular netlik kazanıyor. Kariyeriniz ve eşinizin ailesi sizi destekliyor olacak. Yurtdışı bağlantılı işleriniz, hukuksal problemler veya eğitim hayatınız sizi belirsizliğe sürüklüyor olabilir.

YÜKSELEN ASLAN: Aşk hayatınız veya çocuklarınız ile ilgili konular netlik kazanıyor olacak. Yabancılar, uazak akrabalar, akademik alanlardan yana şanslısınız. 30 mayıs civarı geleceğe yönelik attığınız adımların sonuçlarını gösrebilirsiniz. Finansal alandaki belirsizliklere karşı hesabınızı iyi yapmalısınız.

YÜKSELEN BAŞAK: Ev, aile veya ebebeynler ile ilgili konular netlik kazanıyor. İki hafta önce kariyer hayatınızda gündeminiz olan konuların net sonuçlarını göreceksiniz. Ev ve aile ya da kendi aileniz ile eşinizin ailesi arasında bir denge kurmaya çalışıyorsunuz. Eşiniz veya ortağınız ile belirsiz olan ilişkilerinizdeki fedakar tutumunuz sizi zorlayabilir.

YÜKSELEN TERAZİ: Kısa mesafeli bir yolculuk konusunda son kararı vereceksiniz. Önceden size yabancı olan kişiler artık çok yakınınız olabilir. Yakın çevreniz ya da kardeşleriniz ile olan ilişkileriniz net bir şekil alacak. Ortaklarınız ya da eşinizden destek alıyorsunuz. Sağlığınız veya çalışma ortamınızdaki belirsilikler sizi zorlayabilir. Günlük yaşamda fedakarca davranmaktan vazgeçin.

YÜKSELEN AKREP: Maddi konularda önemli kararlar alacaksınız. Ortaklı gelirlerin kazanç mı zarar mı sağladığı konusundaki belirsizlikler sona erecek. Bir kredi başvurunuz varsa ödeme konusundaki belirsizlikler de bitiyor. Ailenizden destek alıyorsunuz. Ancak borsa gibi alanlar yanıltıcı olacaktır. Çocuklar için yapılan harcamalar da gündeminizde olacaktır.

YÜKSELEN YAY: İki hafta önce ortaklıklar veya eşiniz ile olan ilişkilerinizde yeni adımlar atmış olabilirsiniz. Şimdi bunu netleştirme ve somut sonuçlara ulaşma zamanı. Ev alma- satma, aileniz ile iligili belirsiz durumlar aldanmanıza ve olayları net görmenize engel olabilir. Dikkatli olun. Aşktan yana şanslısınız. Ayrıca çocuklarınız ile ilgili şgüzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

YÜKSELEN OĞLAK: Sağlığınız bu dolunayın ana gündemi olacak. Kısa mesafeli seyahatlerde dikkatli olun. Ayrıca gizli, perde arkası dönen bir takım konular netlik kazanacak. Kardeşleriniz, komşularınız, yakın çevreniz aldatıcı olabilir, fedakarlık iyi sonuçlar getirmeyebilir. Yalanlara aldanmayın. Ev ve yuva alanlarından destekleniyor olacaksınız.

YÜKSELEN KOVA: Çocuklarınıza veya geleceğe yönelik umutlarınıza yönelik konular netlik kazanacak. Hobileriniz ve buna ilişkin sosyal çevreniz yeniden şekillleniyor. Maddi anlamda aldanmalara karşı temkinli olmalısınız. Yakın çevre seyahatler keyif verici olabilir. Ayrıca kardeşleriniz veya yakın çevrenizden destekleniyor olacaksınız. Ticari işlerinizde bolluk enerjisi var.

YÜKSELEN BALIK: ev alım satımı, kariyer ve aile konularında bazı konular netlik kazanıyor. Fedakar tutumlarınız yanıltıcı olabilir. Verdiğiniz kararlarda bazı şeyleri net olarak görememek sizi kurban pozisyonuna sokabilir. Yanlış kararlar almamaya çalışın. Parasal anlamda bolluk ve bereket enerjisi var.

Yorumlar (0)
20
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@