Genç Tecrübe: Emre Demirel

EMRE DEMİREL KİMDİR? 1994 yılında Eskişehir’de doğdum. Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesi mezunu olarak, mimarlık ve mühendislik bölümü, İstanbul mezunu mimarım. Eğitim sonrası yıllar içinden bugünlere kadar önemli firmalarda mesleğimi...

14 Ekim 2021, 17:36
Genç Tecrübe: Emre Demirel

EMRE DEMİREL KİMDİR?

1994 yılında Eskişehir’de doğdum. Eskişehir Muzaffer Çil Anadolu Lisesi mezunu olarak, mimarlık ve mühendislik bölümü, İstanbul mezunu mimarım. Eğitim sonrası yıllar içinden bugünlere kadar önemli firmalarda mesleğimi başarı sertifikaları ile birlikte icra ederek mega projeleri tamamladım. 2020 yılında hedeflerim ve kariyer planlamam doğrultusunda kendi şirketimi kurarak Eskişehir’e döndüm. Mesleğimize değer katan Mimarlar Odası üyesiyim. İş hayatını benimsemiş, kaliteli zaman geçirmeyi severim.

ŞİRKETİNİZ HANGİ ALANDA FAALİYET GÖSTERİYOR?

Şirketimiz Demirel Mimarlık'ın faaliyet gösterdiği alanlar mimari, planlama, inşaat ve diğer hizmetler olarak dört başlıkta ele alınabilir. Hizmetlerimiz içinde kentsel, mekan ve çevre planlama, tasarım ve görselleştirme çalışmaları ile inşaa edilmesi hizmetlerini veriyoruz. Aynı zamanda danışmanlık hizmeti de verdiğimiz Demirel Mimarlık'ta ki diğer hizmetler ise gayrimenkul yatırımı, proje yönetimi ve proje kontrolü hizmetidir.

İŞ HAYATINIZDA ÖYKÜNÜZ NASIL İLERLEDİ?

Her insanın başarılı ve başarısız öyküleri vardır. Her iki öykü de insan için önemlidir. Nasıl başarılı ve nasıl başarısız olduğunuzu anlamanızı sağlar. Bizim öykümüz çocukluktan rol model aldığımız büyüklerimizden gelmekte. Eskişehir’in önde gelen kurumsal aile şirketi olarak inşaat sektörüne başlayan büyüklerimizi takip ederek sektöre kendimizi kazandırmak için eğitimini aldığım mimari ve inşaat alanında başarılı şekilde çalışma hayatına giriş yaptım. Türkiye’nin önde gelen firmalarında çalışarak tecrübemi, iş ağımı geliştirip ve genişlettim. Sektör içinde yer edinmek ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için şirketimizi kurarak yolculuğumuzu başlattık. Yenilikçi hedeflerimizle ilerlemeye ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

SİVİL TOPLUMLA İLİŞKİNİZ NASIL?

Dijital sivil toplumlar ile birliktelik içerisinde faaliyetler gerçekleştirmekle birlikte sosyal yardımlaşma ve dayanışma konusunda düzenli olarak kişisel ve şirketimiz adına aktif rol almaktayız.

KİŞİSEL YA DA KURUMSAL HEDEFLERİNİZ NELERDİR?

Kalite ve kurumsallık şirketin ana politikası olarak benimsemiş, bu anlayışla kurmuş olduğumuz şirketimizde bu yapılanmayla birlikte gelen yenilikçi içeriklerle faaliyet alanlarımızı ve portfolyomuzu zenginleştirerek, yenilikçi anlayışı benimsemiş, insanların hareketlerini ve düşüncelerini iyi analiz edip konfor ve yaşam alanlarına uygun olarak projeleri ve tasarımları gerçekleştirmek. Sadece bina tasarımı değil, Yaşanılır alanları; yaşam alanları olarak inşaa etmek net hedefimizdir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@