Genç Tecrübe: Can Yücesan

Can Yücesan Kimdir? 1987 Eskişehir doğumluyum. Liseye kadar olan eğitimimi Eskişehir’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için İstanbul‘a gittim. Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden 2010 yılında mezun oldum. 2010-2015...

08 Ağustos 2021, 15:41
Genç Tecrübe: Can Yücesan

Can Yücesan Kimdir?

1987 Eskişehir doğumluyum. Liseye kadar olan eğitimimi Eskişehir’de tamamladıktan sonra üniversite eğitimim için İstanbul‘a gittim. Yeditepe Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünden 2010 yılında mezun oldum. 2010-2015 yılları arasında mesleğimde kendimi geliştirme amacı ile çeşitli kurumlarda çalıştım ve 2015 yılında kendi ajansımı kurdum.

Şirketiniz hangi alanlarda faaliyet gösteriyor?

Şirketimiz grafik tasarım, reklam, seslendirme, tanıtım filmleri gibi bir şirketin, kurumun ya da kuruluşun reklam için gerek duyduğu her alanda faaliyet gösteriyor. Tasarımcı ekibimiz genç ve dinamik olmasıyla beraber dünyayı ve gündemi çok iyi takipte kalarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyor.

İş hayatınız nasıl ilerledi?

2010 yılında mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi TRT kanalında çalışmaya başladım. 2013 yılına kadar TRT‘de görevler aldım. Daha sonra Tepebaşı Belediyesi Grafik Tasarım departmanında görev aldım. 2015 yılına kadar da Tepebaşı Belediyesi’nde çalışmalarda bulundum. 2015 yılında DOMİNO ADVERTISE şirketimi kurarak çalışma hayatıma kendi ajansımda devam etmeye başladım. O günden bugüne Eskişehir ve çevre illerde, İstanbul’da ajansımız çalışmalarını sürdürmektedir.

Sivil toplumla ilişkiniz nasıl?

Sivil toplumla ilişkilerim, reklam ajansı sahibi olmam sebebiyle çok iç içedir. Eskişehir‘de birçok kurum ve derneğin tanıtım çalışmalarında görevler aldım. Çok sevdiğim Eskişehirspor’da yöneticilik yapma şansını 2018-2019 yılları arasında yakaladım. 2014-2019 yılları arasında TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu’nda çalışmalarda bulundum. Girişimcilik üzerine çevremi ve çalışmalarımı genişletmeye çalıştım. İnsanlara yardım etmekten mutluluk duyduğumdan Türk Kızılay Eskişehir Şubesi’nde gönüllü olarak hem yardım faaliyetlerine katılmaktayım hem de ihtiyaç sahibi daha fazla insana ulaşabilmek adına ajansım ile gönüllü olarak fikir çalışmaları yapmaktayım. İleride de şehrimizin STK’larında aktif görevler almayı planlıyorum. Sivil toplum da ilişkilerin kişisel olarak gelişime ve sonrasında topluma fayda olarak dönmesine tanıklık ettiğim için daha fazla çalışmalar yürüteceğim.

Kurumsal ve kişisel hedefleriniz nedir?

DOMİNO ADVERTISE markasını, reklam ajans sektöründe ulusal bir marka haline getirmek ilk kurumsal hedeflerimiz arasında. Daha yaratıcı çözümler, daha fazla müşteri memnuniyeti sunmak ajansımızın vazgeçilmez prensiplerimizdir. Kendimi mesleğim de durmadan ilerletmek, gelişmeleri takip etmek, iyi bir insan olmak, doğduğum ve yaşadığım şehir olan Eskişehir’e hizmet etmek kişisel hedeflerim arasındadır.

Yorumlar (0)
15
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@