Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Vanilla Food Coffee
Vanilla Food Coffee
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir / Odunpazarı
Web Sitesi
Telefon

Vanilla Food Coffee, lezzetli ürünlerinin yanı sıra, “Pati Dostu” sloganı ve hayvanseverliğiyle de ön plana çıkıyor.

KÖPEĞİMİZİN ANISINI YAŞATMAK İSTEDİK

İsmim Gizem Demirbaş Karaahmetoğlu. Eskişehir Barosu’na bağlı olarak üç yıldır avukatlık yapıyorum. Kafemizi eşim Sefa Karaahmetoğlu ile birlikte geçtiğimiz Ağustos ayında açtık. Eşim de ben de doğduğumuzdan beri hayvanları çok sevmişizdir. En büyük isteğimiz tam teçhizatlı olarak hayvanlara hizmet verebilecek bir barınak veya ücretsiz hizmet veren bir veteriner kliniği kurmaktı. Fakat bunları şu vadede başaramıyoruz. İlerleyen süreçlerde halen böyle bir planımız var. Bunun yanında her zaman bir kafe açma hayalimiz de vardı. Kafe açmak diğer hayallerimize yönelik ilk adım oldu. Vanilla, düğünümüzden iki gün önce kaybettiğimiz köpeğimizin adı… Anısını yaşatmak için de kafemize onun adını verdik.

PATİ DOSTUYUZ

Daha önce diğer kafeler ve restoranlarla yemek artıklarını bize vermeleri konusunda çok cebelleştik. Fakat çoğu işletme buna yanaşmıyor. Çünkü nerede muhafaza edeceğimize ve nerede kullanacağımıza dair çekinceleri oluyor. Olası bir zehirlenme durumunda başlarının belaya gireceklerini düşündükleri için de buna yanaşmıyorlar. Fakat burası kendi işletmemiz olduğu için artan ve sokak hayvanlarının yiyebileceği her şeyi ayıracağız. Bunun dışında kapımızın önünde her zaman temiz su ve mama olacak. Ayrıca gelir durumumuza göre de kazancımızın bir kısmını hayvanların tedavi ve mama masrafları için bağışlamak istiyoruz. Direkt para olarak olmasa dahi; örneğin her ay üç poşet 15 kg mamayı Eskişehir Besleme Grubuna bağışlayacağız.

Sefa Karaahmetoğlu-Gizem Demirbaş Karaahmetoğlu

SINIRSIZ KAHVALTI

Sınırsız ve her saat servis edebildiğimiz serpme kahvaltımız var. Sıcak veya soğuk olması fark etmeksizin, tabaklar bittikçe müşteri istediği kadar getiriyoruz. Bu konuda garanti ediyoruz. Ayrıca tostlarımız ve bize özel “Vanilla Burger” menümüz var. Gerek gramajı gerekse içerisine kattığımız farklı harçlarıyla daha farklı bir lezzet sunuyoruz. Gözlemelerimiz ve köy yumurtasından yaptığımız sahanda yumurta çeşitlerimiz de son derece lezzetli. Ayrıca her gün farklı çeşit olmak üzere evde kendimizin yaptığı günün tatlısını da servis ediyoruz.

GÖNLÜ BOL BİR İŞLETMEYİZ

Vanilla Burgerimizde çok iddialıyız. İçerisine ortalama 180 gram kadar kendimizin yaptığı ve bir gece dinlendirdiğimiz hamburger köftesinden koyuyoruz. Ayrıca özel olarak hazırladığımız çemenli bir sosu köftenin dış yüzeyine sürüyoruz. İnsanlar çemen deyince çekinebiliyorlar fakat az miktarda olduğu için çok güzel bir aroma veriyor. İçerisinde anne patatesi, soğan halkası, sigara ve paçanga böreği gibi sıcaklarımızın hepsinin bulunduğu “Vanilla Tava”mızı da herkese tavsiye ediyoruz. Ayrıca menülerimize içecekler de dahil. Müşterilerimiz yanında istediği içeceği de söyleyebiliyor. Kısaca gönlü bol bir işletme olduğumuzu söyleyebilirim.

HAYALİMİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM DEDİK

Ekonomik açıdan zor bir dönemden geçiyoruz. Fakat herkes kendine kısmet olan zamana denk geldiğinde güzel işler ortaya çıkabiliyor. Burayı bulur bulmaz fazla düşünmeden tuttuk ve hayalimizi gerçekleştirelim dedik. Eğer buradan yürümeyi başarabilirsek; veteriner kliniğini ve barınağı da açabiliriz…

Adres: İstiklal Mahallesi Demirciler Sokak No:21 Odunpazarı/Eskişehir (Yelkovan İşhanı Arkası)

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@