Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Splash
Splash
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Sıradışı bir konsepte sahip olan Splash, kendine has lezzetlerinin yanı sıra stüdyolarında verdiği müzik dersleriyle de sanat ve lezzeti bir arada deneyimlemenizi sağlıyor.

ÜÇ FAALİYETLİ BİR İŞLETMEYİZ

“İsmim Ferhat Kaya, işletmemizi açalı iki sene oldu. Enstrüman eğitimi, prova stüdyosu ve kafe faaliyetlerimiz var. İlk önce enstrüman eğitimi ile başladık, daha sonra prova stüdyomuzu oluşturduk. En sonunda da kafe faaliyetlerimizi hayata geçirdik.”

SUFLEMİZE TALEP BÜYÜK

“İçecek odaklı bir işletmeyiz. Ağırlıklı olarak üçüncü nesil kahve ve çay çeşitlerimiz var. Filtre ve özel demleme gibi kahve çeşitlerimiz çok tercih ediliyor. Fakat bu yiyecek çeşitlerimiz olmadığı anlamına gelmiyor. Özellikle sufle çeşitlerimiz çok tercih ediliyor. Sufle çeşitlerimiz dışında geriye kalan ürünlerimizin hepsi ev yapımı… Dışarıdan hazır ürün almıyoruz.”

MÜZİĞE GÖNÜL VEREN HERKES BİZİMLE

“Müşteri kitlemiz ağırlıklı olarak öğrencilerden oluşuyor. Fakat müziğe gönül vermiş herkes bizim müşterimiz diyebilirim. Zaten haftada bir gün alt katta bulunan stüdyolarımızda müzik dersleri gerçekleştiriyoruz. Sanat ve lezzeti bir arada görmek isteyen herkesi işletmemize bekliyoruz.”

Adres: İstiklal Mahallesi Yalaman Sokak 25/B Odunpazarı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@