Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Şehrin en ünlü kafesi: Kaldi Premium Coffee
Şehrin en ünlü kafesi: Kaldi Premium Coffee
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Eskişehir’de iki ay önce Hülya-Soner Yüksel çifti tarafından yeniden hizmet vermeye başlayan Kaldi Premium Coffee, kısa sürede kentin buluşma noktası oldu.

Eskişehir’de yaptığı başarılı festival ve organizasyonlarla tanınan Ahmet Can Akdemir, Kaldi’yi pandemi başlarında açtı. Pandemi döneminde hizmet vermeyen Kaldi, yaklaşık iki yıl sonra yeniden müşterilerini ağırlamaya başladı. Eskişehir’in tanınmış isimlerinden Gazeteci Soner Yüksel ve eşi Hülya Yüksel’in ortaklığında yeniden açılan Kaldi, farklı konsepti ve konumuyla dikkat çekiyor.

Kaldi Premium Coffee, Porsuk Çayı kenarında… Tam olarak Kırmızıtoprak Mahallesi Nilay Sokak No: 9’da hizmet veriyor. Yaklaşık iki ay önce yenilenen konsept ve hizmet anlayışıyla dostlarını kabul eden Kaldi, kısa sürede kentin en ünlü kafesi oldu. Milletvekili, belediye başkanları, STK temsilcileri, iş dünyasından isimler, oda başkanları… Cemiyet hayatının tanınan isimleri Hülya-Soner Yüksel çiftini girişimlerinde yalnız bırakmadı.


Kaldi’de filtre kahve, soğuk kahve, chemex, Türk kahvesi, cold brew, Iced tea, Kaldi special, limonata, nane ve gül şerbeti, Hibiskus çayı… Ve daha nice özel üretimler sizi bekliyor. Öte yandan dükkanda Hülya Yüksel tarafından taze taze yapılan kurabiye çeşitleri, kekler ve atıştırmalıkların tadına mutlaka bakın. Karnı acıkanlar için de tost tabağı tavsiye olunur.

Kaldi’yi diğerlerinden ayıran pek çok ayrıntı var. Bunlardan biri de mini kütüphanesi… Ziyaretçilerin de kitap hediye ettiği kütüphane, Soner Yüksel’in paylaşımcı yönünü ortaya koyuyor. Kafe, onlarca kitabı ücretsiz olarak okuma fırsatı veriyor. Üstelik bunu Porsuk kıyısının huzurlu ortamında yapabilirsiniz. Kaldi’den kamp sandalyenizi alıp Porsuk Çayı kenarında uzaklara dalarak kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Porsuk kenarında oturan gençler, hafta sonu gelip geçen tekneler hem enerjinizi yükseltiyor hem de seyir zevkini artırıyor.

Kaldi’de, PatiX Pet Butik ürünleri de bulunuyor. Hülya Hanım’ın sevimli dostlarımız için kendi tasarlayıp diktiği birbirinden özel modeller görülebilir. İsteyen hayvan sahipleri için ölçü alındıktan bir gün sonra teslimat yapılıyor. Yaklaşık 30 çeşit PatiX Pet Butik kıyafeti kafede sergileniyor.

Firma Resimleri

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@