Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Orient Cafe
Orient Cafe
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Açılışı geçtiğimiz ay gerçekleşen Orient Cafe, ev yapımı tadında ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

“İsmim Düşlem Deniz Yaman. Aksaray Üniversitesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Kafemiz geçtiğimiz ay açıldı. Ben de açıldığından beri çalışıyorum. İşletmemizde genellikle kahve ağırlıklı ürünler satıyoruz. Bunun yanı sıra yiyecek olarak kendimizin yaptığı mantılar, bolonez soslu makarna, köfte, hamburger ve ton balıklı salata gibi ürünlerimiz de var. Ürünlerimizin hiçbirini hazır almıyoruz, hepsini kendimiz yapıyoruz.”

HAZIRA KAÇMIYORUZ

“Mekânımızda hazıra kaçmak yerine; daha doğal ve kendimizin yaptığı ürünleri satışa sunmayı tercih ediyoruz. Örneğin; bir kek yapacağımız zaman evde nasıl kendimiz yiyecek gibi hazırlıyorsak burada da aynı şekilde müşterilerimize sunuyoruz.”

TALEP ÇOK İYİ

“Yeni açılan bir kafe olmamıza rağmen talep çok iyi… Müşteri kitlemizin sabit bir kitle olduğunu söyleyemem. Her yaştan ve her gruptan insanlar geliyor… Sabit müşterilerimiz de çok fazla… Örneğin kahvemizi, salatamızı çok beğenip sadece bunlar için gelenler var.”

EL YAPIMI OLMASI BEĞENİLİYOR

“Orient Burger, Orient Köfte, ev yapımı mantı, bolonez soslu makarna gibi ürünlerimiz çok fazla tutuyor. Özellikle el yapımı olmaları müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor. Talebe göre ilerlediğimiz için; hangi ürüne talep fazlaysa o üründen daha fazla üretiyoruz. Kahve olarak ise; americano, mocha, latte ve espresso gibi kahve çeşitlerimiz var. Her türlü soğuk içeceğimiz de mevcut. Ayrıca yeni bir “Oreolu Milkshake” denedik. Müşterilerimiz tarafından çok beğenildi. Şimdilerde milkshake çeşitlerimizi geliştirmek için uğraşıyoruz.”

FİYATLARA ŞAŞIRIYORLAR

“Fiyatlarımız diğer kafelere göre bir tık daha düşük diyebilirim… Hatta bazı müşterilerimiz kasaya hesap ödemek için geldiklerinde şaşırıyorlar. Herkesi lezzetli ürünlerimizi tatmak için kafemize bekliyoruz.”

Adres: İstiklal Mahallesi Reşadiye Esnafı Sokak No:35/A Odunpazarı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@