Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

La Vista Cafe
La Vista Cafe
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

FRANSIZ MUTFAĞI ESKİBAĞLAR’DA: LA VİSTA CAFE

Henüz üç aylık bir mazisi olan La Vista Cafe, Fransız mutfağı ürünleri, hijyene önem veren yapısı ve ürünlerini müşterilerin gözleri önünde hazırlanmasıyla iddialı bir başlangıç yapmış durumda…

ÖZEL ÜRÜNLERİMİZ MEVCUT

 “Ben Neslihan Demirtaş. La Vista Cafe’nin işletme sahibiyim. Burayı Aralık 2019 tarihinde faaliyete geçirdik. İşletmemizi daha çok butik bir kafe olarak tasarlamayı tercih ettik. Fakat kendimize özel ürünlerimiz de var. Mutfağımız genelde Fransız mutfağında tercih edilen yiyeceklerden oluşuyor. Burada daha önce böyle bir şey olmadığı için Eskişehir’e bir nevi Fransız mutfağını getirmiş olduk. Ayrıca mutfağın ortada olması ve bütün ürünlerin müşterilerin gözü önünde hazırlanması da kafemizi farklı kılan unsurlar arasında yer alıyor. Çünkü herkes önüne gelecek şeyin nasıl hazırlandığını orada görüyor ve böylece herkes ne yediğini biliyor.”

HİJYEN ÖNEMLİ

 “Ayrıca işletme olarak hijyene çok önem veriyoruz. Her şey çok temiz olmalı. Çünkü ben kesinlikle hijyenik olmayan hiçbir yeri tercih etmiyorum. Bu prensibimi kendi mekânımıza da yansıttık. Hijyen konusunda çok iddialıyız.”

MUTFAĞIMIZDA ÖZGÜNLÜK HAKİM

“Ürünlerimiz arasında en çok ‘Krok’larımız tutuluyor. Krok; dikdörtgen şeklindeki tost ekmeklerinin üzerine sebzeleri ve peynirleri karıştırarak yaptığımız, özel karışımlardan ve tercihe göre eklenen jambondan oluşan bir atıştırmalık çeşidimiz. Fırında yaklaşık iki dakika piştikten sonra üzerine özel bir sos sürüyoruz ve bu şekilde servis ediyoruz. Bunlar arasında ‘Madam Krok’ ve Mösyö Krok’ başı çekiyor. Ayrıca İzmir’e has bir lezzet olan ‘Çemenli Kumru Kaşarlı Tost’umuz da tercih ediliyor. Bunun yanında vegan lezzetlerde de iyi bir satış rakamı yakaladık. Ayrıca kendimize has kahve çeşitlerimiz de mevcut. Bunlar arasında ‘Aganigi Latte’ başı çeken ürünlerimiz arasında. İçeriğinde bal olduğu için daha çok kış aylarında tercih edildiğini söyleyebilirim. Özellikle ‘Aganigi Latte’mizi içmek için gelenler bile var.”

FARKIMIZ: HER ŞEYİ KENDİMİZİN YAPMASI

“İşletmemiz de en önemli olan şey bence her şeyi kendimizin yapması. Mutfağımızda dondurulmuş ürün yok. Cocostar pastalar, rulo pastalar ve elmalı pastalar yapıyoruz. Ayrıca poğaça ve kurabiye de üretiyoruz. Bunların hepsini kendimiz yaptığımız için bir farkımız olduğunu düşünüyorum. Çünkü dışarıdan herkes hazır ürün alıyor, bizim farkımız bu. Herkesi kafemize bekliyoruz ve özgün lezzetlerimizi tatmaya davet ediyoruz.”

Adres: Eskibağlar Mahallesi Genez Sokak No:49/C Tepebaşı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@