Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Kim Coffee & Theatre
Kim Coffee & Theatre
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Kim Coffee & Theatre tiyatro konsepti, kaliteli çekirdeklerden yaptıkları kahveleri ve sıcak ortamıyla müşterilerine eşsiz bir deneyim sunuyor.

TİYATRO-KAFE HAYALİMİZDİ

“Ben Ahmet Burak Şahingil, inşaat mühendisiyim. İnşaat sektöründen sıkılıp, hayalimiz olan tiyatro-kafe açma girişiminde bulunduk ve kafemizi 2020 yılının şubat ayında açtık. Adalar bölgesinde sahnesi olan, kahve konseptli bir mekân çıkartmaya çalıştık. “

ANINDA ÇEKİRDEKTEN ÖĞÜTÜYORUZ

“Kahvenin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Piyasada çok fazla üçüncü nesil kahveci var ve biz onlara rakip olmaya çalışıyoruz. Müşteri geldiğinde hangi kahveden istiyorsa anında çekirdekten öğütüp taze olarak kahveyi demliyoruz. Kahve ağırlıklı bir dükkânız fakat kahve dışında soğuk kokteyllerimiz ve alkolsüz içeceklerimiz de mevcut. Yiyecek çeşitlerimiz de var. Özellikle makarnamızı çok beğeniyorlar. Tatlı çeşitlerimiz de mevcut. Suflemizi çok beğeniyorlar. Limonlu, frambuazlı ve san sebastian cheesecakemiz var. Brownie cookie yapıyoruz. İsveç kekimiz de mükemmel. Yiyecek kısmını ‘Az olsun, öz olsun’ mantığıyla tutmaya çalıştık. Az yapalım, güzel yapalım. Her şeyden biraz çeşit koymaya çalıştık.  Kendimize özgün denemelerimiz şu anda devam ediyor.”

ÜCRETSİZ OYUNLAR SERGİLENECEK

“Biz Odunpazarı Kent Konseyi’nin gönüllü tiyatro çalışma ekibiyiz. Odunpazarı Kent Konseyi bünyesinde 2019 yılında 13 defa sahneye çıktık. Bu tiyatro deneyimimizi dışarıda özel olarak da yansıtmak istiyoruz. Bu nedenle burada tiyatro ve temel oyunculuk eğitimleri veriyoruz. Kamera önü oyunculuk eğitimleri ve çocuk drama eğitimleri de veriyoruz. Ayrıca bizden eğitim alan arkadaşlar eğitimleri bittikten sonra bizimle devam ederek oyuncumuz olabiliyorlar. Alt katımızda 40-50 kişilik bir sahnemiz var. Burada düzenli olarak oyunlar çıkartmayı planlıyoruz. Temmuzdan itibaren oyunlarımız ücretsiz olarak sahnelenmeye başlayacak. Sahnemizi ayrıca karaoke için de açtık. Eskişehir’de karaoke yapılabilecek üç mekân var. Bunlardan bir tanesi de biz olduk. Stand-up’çı bir arkadaşımızla da anlaştık. Ayda iki gün stand-up yapacak. Burayı sürekli etkinlik yapılabilecek bir yer haline getirmeye çalışıyoruz. Kahve içenler için bir hediye çarkımız da var. İnsanlar çarkı çevirerek hediyeler kazanabiliyorlar. İçecek olabilir, tiyatro bileti olabilir, fotoğraf çekimi olabilir, karaoke olabilir… İnsanların çeşitli hediyelerle kahve içerken aynı zamanda kazanabilecekleri bir sistem de kurmaya çalıştık. Herkesi kafemize bekliyoruz.”

Adres: İstiklal Mahallesi Metinbey Sokak No: 13/A Odunpazarı/Eskişehir

Firma Resimleri

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@