Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

İtalyan Caffe Aperitive
İtalyan Caffe Aperitive
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

İtalyan Caffe Aperitive

Cassaba Modern’de bulunan Kafe İtalyan 2019’dan beri kahveyi seven, kahveyi bir hayat felsefi olarak kabul eden, kahve içmeden duramam diyenlerin adresi olmayı sürdürüyor. Farklı tatlara açığım diyenler, İtalyan’da klasik kahve çeşitlerinin yanı sıra süt reçeliyle ve tahin pekmezle yapılan kahve çeşitlerini de bulabilir. İtalyan, tüm kahve sevenleri ağırlamaya ve yeni müşterilerini beklemeye devam ediyor.

Adım Burak Oruç. 30 yaşındayım. Yaklaşık 2,5 yıldır İtalyan’da Cassaba şubesinde hem müdürlük yapıyorum hem de baristalık yapıyorum. Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Aslen Manisalıyım ama 17 yıldır Eskişehir’de yaşıyorum.

İtalyan Caffe Aperıtıvo 2019’da açıldı. O günden beri faaliyet gösteriyoruz. Kafe İtalyan üçüncü nesil kahvecinin olması gereken her şeyi burada müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıyeten kahvelerimizin yanında tatlı ve sandviçlerimizde var.

Kahveyi sevenler gelsin

Müşteri portföyümüz burayı kahve içmeyi sevenler, gerçekten kaliteli hizmet sunmak, müşteriye güzel ve lezzetli kahve vermek, tatlılarımızı ve sandviçlerimizi en iyi şekilde sunmak. En büyük amacımız bu. Gelen müşterilerimizin çoğu da daimi müşterilerimiz oldular zaten. Amacımız da buydu zaten. Hayalimiz müşterilerimiz gelsin biz kahvelerimizi sunalım, lezzetli kahvelerimizi sunalım keyifli vakit geçirsinler bunun hayalini kurduk. Bunu da yerine getiriyoruz getirmeye de devam edeceğiz.

Özel spesiyallerimiz var

Kendimize ait spesiyalimiz var. Soğuk ve sıcak menümüz var. Şu an yaz mevsimindeyiz. Yaz mevsiminde olduğumuz için bize ait olan birkaç tane ürünümüz var. Kafe Amaro diye bir içeceğimiz var. Çikolata ve portakal sosunun birleşiminden oluşan bir içecek. Süt reçeli ve karamelden oluşan başka bir ürünümüz var o da bize ait bir tarif. Bal ve tarçından oluşan bir başka ürünümüz ve ayrıyeten tahin pekmez lattemiz var.

Bunların hepsini sıcak ve soğuk şeklinde sunumunu yapıyoruz. Espresso ile karıştırıp, süt dökerek servis ediyoruz. Önceliğimiz kahve ağırlıklı. Aslında her üçüncü nesil kahveci de bulunan latte, americano, espresso vs. gibi ürünlerin hepsi mevcut. Diğer ürünler bizim kendi spesiyallerimiz.

Hedef kahveyi sevenler

Hedefimiz bize kahveyi seven, kahveyi anlayan insanların gelmesi. Hizmet amacımız bu. Herhangi bir hedef kitlemiz olsun, gencidir yaşlısıdır bizim için fark etmiyor. Kafemize kahveyi seven insanlar geliyor. Bu da bizi mutlu ediyor.

Çekirdeklerimiz yurtdışından geliyor

Fiyatlar tabi bizim de istemediğimiz şekilde arttı. Bunun en büyük sebebi piyasanın durumu. Çünkü aldığımız çekirdeklerin hepsi malum Türkiye’de kahve, çekirdek yetişmiyor. Hepsi yurtdışından geliyor. Belli başlı ülkelerden geliyor. Bunu durumdan fiyat değişikliklerinden vatandaşlar gibi bizde memnun değiliz. Biz bu fiyatları müşteriye yansıtmak istemiyoruz ama malum sistemden dolayı maalesef ki yansıtıyoruz.

Pandemi dönemi zordu

Pandemi dönemi herkes gibi bizim içinde zordu. Burası zaten kapalı kaldı. Avm olarak geçtiği için buradaki tüm dükkanlar kapalıydı. Take a away olayı vardı biz burada bunu gerçekleştirmedik. Bağlar’da bir şubemiz var take a away satış yaptık. Burası ise pandemi dönemi boyunca kapalı kaldı. Bu da işletmemize zarar verdi. Yaralarımızı samarmaya devam ediyoruz.

Hoşnudiye mahallesi 770. Sokak Cassaba Modern 1.kat Kafe İtalyan

Firma Resimleri

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@