Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Happiness Break Waffle
Happiness Break Waffle
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Eskişehir’in yeni waffle dükkanı Doktorlar Caddesi’nde yerini aldı. Waffle ve kumpir sevenlerin yeni durağı olmaya aday olan Happiness Break Waffle, Eskişehirlilerin beğenisine sunuldu. Yeni açılmış olmasına rağmen Eskişehirlilerden güzel tepkiler almaya başlayan mekan, tıpkı sloganı gibi mutluluk molası vermek isteyenlerin yeni adresi. Lezzetlerinde iddialı olan Happiness Break Waffle, herkesi bu lezzetlerle tanışmaya bekliyor.

Adım Gürkan Ertün. 1986 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi mezunuyum. 10 yıl önce Eskişehir’de öğrenciydim. Aslen Ankaralıyım. Ankara’da da bir şubemiz vardı. İkinci şubemizi Eskişehir’de açmayı düşündük. 22 Mart’ta dükkanımızı açtık. Yeniyiz ama gelen tepkiler bizi mutlu etmeye başladı gibi.

En önemli özelliğimiz lezzetlerimiz

Yeni açtıkları kafenin ortamından ve özelliklerinden bahseden Ertün, “Kafemiz kumpir ve waffle üzerine. Ayrıca kendimize ait bir ürünümüz var. Wonderful adında. Adet pasta şeklinde bir ürün. Kafemizde sıcak ve renkli bir ortam oluşturmak istedik. Canlı renklerle birlikte daha da dikkat çekici olduğunu düşünüyoruz. Üst katımızı da ayrıca duvarlara yapılan grafitilerle renklendirdik. Müşterilerimizin de oldukça hoşuna gitti. Kalitesiz hiçbir ürünümüz yok. En önemli özelliğimizin lezzetlerimiz olduğunu düşünüyorum. Ürünlerimiz de çok iddialıyız. Yeni olmamıza rağmen adımızı duyurmaya başladık diyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Mutluluk molasına var mısınız?

“Waffle hamurumuz kendimize hastır. Ustamızın özel hamuru. Günlük olarak hazırlanan bir hamurdur. Çikolatamız, hamuruz ve waffle özelliklerimizle Türkiye’de tek olduğumuzu düşünüyorum. Wonderful ürünümüzde de oldukça iddialıyız. Ustamız ve iş ortağımız Osman Bey, 20 yıllık pasta ustasıdır. Ona ait bir üründür. Adet pasta kekin içerisinde çilek, muz ve krep kırığı atılıyor. Üzerine Belçika çikolatası dökülüyor. Daha sonra ise fındık ve fıstık atılarak sunum yapılıyor. Eşsiz bir lezzet olduğunu söyleyebilirim. Hem tadı hem görüntüsü oldukça dikkat çekici bir ürün. Eskişehirlilere bu lezzetle buluşturmak istedik. Yorgunluğu atmak isteyen, gerçekten lezzetli bir waffle, kumpir yemek isteyenlerin mutluluk molası olmak istiyoruz. Sloganımızda bu şekilde zaten. Günlük hamur, taze meyve ve Belçika çikolatası bu bir mutluluk molası diyoruz”.

Hedef Türkiye

Hedef kitlelerinden de bahseden işletmeci Ertün, “Hedef kitlemiz tüm Türkiye’ye ulaşmak. En büyük hedefimiz bu. Ancak şimdilik en yaygın yerlere adım adım ilerlemek. İsmimiz tescillidir. İlk Ankara’da açtık. Şimdi ise Eskişehir’deyiz. Güzel tepkilerle karşılaştık. Yeni olmamıza rağmen, yavaş yavaş tanınmaya başladık. Lezzetlerimizi gördükçe daha da fazla ilgi göreceğizdir. 9 çeşit waffle çeşidimiz, kumpirimiz ve özel ürünümüz Wonderful pastamızla müşterilerimiz bekliyoruz. Ortaklarımızla birlikte hedeflerimiz çok büyük. İyi şeyler olacağına ve Eskişehirlilerin bize sahipleneceğine inanıyoruz” dedi.

Adres: Hoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü-1 Caddesi No: 82 (Dublin Kafe yanı)

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@