Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Grove Coffee
Grove Coffee
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Grove Coffee 2020’den beri lezzetli ve kaliteli ürünleriyle samimi, rahat ve huzurlu ortamıyla müşterilerini ikinci ve üçüncü nesil kahve ile buluşturmaya devam ediyor. Farklı tercih ortamlarıyla kendine hayran bırakan kafe Eskişehirlilerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Adım Buse Bilgici. 22 yaşındayım. Eskişehirliyim. Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim görmekteyim. Bir yıldır Grove kafede çalışmaktayım. 2020 yılında açılan bir işletmeyiz. İkinci ve üçüncü nesil kahveleri müşterilerimizle buluşturmaya çalışıyoruz. Yeni bir kafe olmamıza rağmen daimi müşterilerimiz oluştu. Biz de her bir müşterimize en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmaya devam ediyoruz.

Huzurun adresi

Grove Kafenin ortamından da bahseden Binici, “Sıcak, samimi bir ortamımız var. Her kitleye hitap edebilecek bir ortamı mevcut. En iyi şekilde hizmet edebilmek adına planlı dizayn edildi. Müşterilerimizin keyifli ve kaliteli vakit geçirebilmesi adına birkaç bölümümüz mevcut. İçeride genelde ders çalışmak ya da işini yapmak isteyen müşterilerimiz olurken, bahçemizde ise kalabalık arkadaş grupları rahatça vakit geçirebiliyorlar. Kafemizde açık renkler ağırlıklı. Böylelikle geniş ve ferah bir ortamda sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Samimi, sıcak ve huzurlu bir ortam tek isteğimiz” ifadelerini kullandı.

Farklı tercihlere hitap ediyoruz

Her kitleden müşterilerimiz var. Ağırlıklı olarak üniversite öğrencileri hakim. Onlar çok sık geliyor. Ama orta yaşlı ya da küçük müşterilerimiz de var. Aile ortamının oluşturabildiğimiz bir yer. Ailesiyle birlikte gelenler de var. İçerideki alanda sigara kullandırmadığımız için burada genelde ders çalışmak için bulunan müşterilerimiz oluyor. Daha sessiz ve sakin bir ortam isteyenler için ön taraftaki koltuklu alanımız mevcut. Bahçe alanımız ise kalabalık arkadaş grupların, ailelerin tercih alanı oluyor. Ayrıca her düşünce yapısından kişileri burada görmek isteriz, bulunmasını ve bizi tercih etmesini isteriz. Herkesi Grove kafeye bekleriz.

İkinci ve üçüncü nesil kahve üzerine

İkinci ve üçüncü nesil kahve üzerine daha çok yoğunlaştık biz aslında ama aperatif ürünlerimizde var. Tost ve sandviçlerimiz var. Aynı zamanda tatlılarımız var. Tatlılarımızı biz hazırlıyoruz. Pasta, cheescake ve havuçlu kekimiz var tatlılarımız arasında. Onun dışında ikinci ve üçüncü nesil bütün kahveleri neredeyse çıkarmaya çalışıyoruz. Sıcak ve soğuk içeceklerimiz mevcut. Milkshake, frozen ürünlerimizde var.

Adres: Yenibağlar Mahallesi Martı Sokak No: 12/A

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@