Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Caffe De Luca
Caffe De Luca
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

2014 yılından beri faaliyet gösteren ve özellikle üniversite öğrencilerinin uğrak noktası haline gelen Caffe De Luca, zengin menüsü ve kaliteli ürün çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

“İsmim Berkan Uzun, Caffe De Luca’nın şefiyim. Mekânımız 2014 yılında faaliyete geçti. Anadolu Üniversitesi’ne yakın bir lokasyonda yer almamız sebebiyle müşterilerimiz ağırlıklı olarak üniversite öğrencilerinden oluşuyor. Fakat yine de her kesimden misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.”

EN BÜYÜK SIRRIMIZ: İŞİMİZİ SEVEREK YAPMAK

“Caffe De Luca olarak çok geniş bir menüye sahip olduğumuzu söyleyebilirim. Kafemizde her türlü içecek çeşitlerinin yanı sıra çok geniş bir yemek skalamız da mevcut. Bunlar arasında atıştırmalık olarak satılan pasta çeşitlerinin yanında et ve tavuk ürünlerimiz, pizzalarımız, kahvaltı çeşitlerimiz ve gözlemelerimiz revaçta. Pizzalar arasında özellikle ‘Luca Pizza’mız adeta trendde diyebilirim… Alışılagelmiş pizza malzemelerinin yanı sıra içine koyduğumuz özel sosumuz sayesinde çok farklı bir lezzete sahip. Ayrıca et ve tavuk ürünlerimiz ve kahvaltı çeşitlerimiz de çok beğeniliyor. Bunlar arasında Köri Soslu Tavuk, Luca Chef Burger, De Luca Lüx Kahvaltı ve Et Fajita gibi ürünlerimizi sıralayabilirim. Ayrıca tatlı menümüzde çok geniş… Özellikle Rulo Muzlu Pasta ve Fıstık Rüyası isimli pastalarımız çok tutuluyor. Pasta konusunda çok iddialıyız. Birçok mekânda bulunmayan pasta çeşitleri bizde mevcut. Adeta bir pastane gibiyiz. Bence en büyük sırrımız; işimizi severek yapmak ve kaliteli malzeme kullanmak… Ayrıca hiçbir zaman dışarıdan hazır ürün almıyoruz, bütün ürünlerimizi kendimiz yapıyoruz. Tüm bu faktörler bir araya geldiği zaman da çok güzel bir iş ortaya çıkıyor. Herkesi mekânımıza davet ediyor ve lezzetli menümüzün tadına bakmalarını tavsiye ediyoruz.”

Adres: Yenibağlar Mah. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı (Üniversite Caddesi) No:67 Tepebaşı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@