Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Cafe Rasta
Cafe Rasta
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Odunpazarı Evleri’ni gezmeye çıktıysanız, mutlaka uğramanız gereken mekânlardan bir tanesi. Özellikle kış aylarında sıcak şarabı müşterilerin favorisi. Renkli ve otantik görünümüyle Cafe Rasta ve bu mekânı ilmek ilmek işleyen İnanç Kayakıran. Ben İnanç Kayakıran. 30 yaşındayım. Müzisyenim. Aslında üniversitede Biyoloji bölümünde okuyordum; ancak bu bölümün bana göre olmadığını anlayınca bıraktım ve kendimi müziğin evrensel dünyasına verdim.

Cafe Rasta’yı 2012 yazında açtık. Tabi o dönemlerde etrafımızda fazla dükkân yoktu. Odunpazarı’nın o mistik havasında cafemiz epey ilgi çekti ve zamanla cazibe merkezi haline geldi. Zaten müşterilerimizin ilgisini de tasarımı ve o nostaljik hava çekiyor. Tabi sıcak şarabımız da olmazsa olmazımız. Kafemize olan geri bildirimler mutluluk verici. Her kesimden insan geliyor. Mesela Çin’den kaçıp gelen müşterim bile var. Ufacık bir yerde aslında tüm dünyayı görebiliyorsun. Önemli olan vizyonunu genişletebilmek. Yani anlayacağınız mekânımız kozmopolit anlamında bir numara. Her renk, her dil var, evrensel renklerde buluşmak bizleri mutlu ediyor. Cafe Rastayı’da bu özellikler tanımlar.

Bazıları ara sokakta olmanın dezavantajı oluyor mu diye soruyor aksine kalabalık yerleri sevmiyorum. Mekânı da iç taraflarda almayı yeğledik. Yakın bir zamanda da konak alacağım ve evle iş yerim arası 15 dakikalık mesafede olacak. Burası benim için adeta mabet gibi. Odunpazarı’da çok seviyorum, hala gökyüzünü görebildiğin yerlerden bir tanesi. Bununla beraber kokteyllerimiz meşhurdur. Her gelen müşterimiz mutlaka denemeden gitmesin. Kış aylarında da daha önce bahsettiğim gibi sıcak şarabımız olmazsa olmazdır. Eğer buraya gelmek istiyorsanız lütfen huzur dolu gelin, enerjinizi buraya yoğunlaştırın. Tadını ancak böyle alabilirsin. Şunu da belirtmemde fayda var. Canlı müziklerimiz sık sık oluyor. Zaten mekânımızın önünden geçenler müziği duydu mu mutlaka uğruyor. Cuma, Cumartesi ve Pazar günler canlı müziğimiz oluyor. Diğer günler ise sosyal medya hesabımızdan duyuruyoruz.

Adres: Paşa Mahallesi, Mücellit Sokak No:14 Odunpazarı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Cihannüma Çibörek Cihannüma Çibörek

Cafe / Eskişehir

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@