Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Baterist Stüdyo-Cafe
Baterist Stüdyo-Cafe
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Ezgi-Atilla Dumlu çiftinin işlettiği Baterist Stüdyo-Cafe, verdikleri müzik dersleri ve lezzetli ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

KISA SÜREDE MÜŞTERİLERİMİZ OLUŞTU

“İsmim Ezgi Akyıl Dumlu. 32 yaşındayım. Dokuz yıldır avukatlık yapıyorum. Baterist Stüdyo-Cafe 1 Haziran 2020’de açıldı. Kafemizde müzik dersleri de veriyoruz. Eşimin hayatında her zaman müzik vardı. Kendisi 20 yıldır müzikle uğraşıyor. İki yıldan beri böyle bir mekân açmak istiyorduk. Sonunda hayallerimizi gerçekleştirdik. Piyano, keman, gitar, elektrogitar, yan flüt, klarnet ve saksafon gibi enstrümanların derslerini veriyoruz. Kafeyle boş zamanlarımda ben ilgileniyorum. Onun dışında genelde eşim bakıyor. Kafemiz açıldığı muhitte çok seviliyor. Kısa sürede daimi müşterilerimiz bile oluştu. Küçük bir bahçemiz var. Bahçemizi süsleyen kedilerimiz ve köpeklerimiz de oldukça seviliyor.”

MAGNOLİAMIZ ÇOK ÖZEL

“Kafe kısmında tatlı ve tuzlu atıştırmalık çeşitlerimiz var. Ürünlerimizin hepsi el yapımı… İyi malzemeden yapılan temiz ve sağlıklı ürünler satmaya çalışıyoruz. Özellikle el yapımı olan tarçınlı kurabiyemiz ve magnoliamız çok tutuluyor. Magnoliamızın tarifi bende saklı… Eskişehir’de magnoliayı bu şekilde servis eden başka bir mekân yok… San Sebastian, çikolatalı, vişneli ıslak kek ve limonlu cheesecake gibi atıştırmalıklarımız var. Çay, kahve çeşitlerimiz ve soğuk içeceklerimiz de mevcut. Kahvelerimizi çekirdeklerimizden özenle yapıyoruz. Bize özel tatlardan birisi de espressomuz… Güzel ve bize özgü bir karışım. Mutlaka denemelisiniz. Ayrıca bize özel etli sandviçlerimiz var. Soğuk-sıcak şekilde servis edebiliyoruz.”

Adres: Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No:237 Odunpazarı/Eskişehir

Adres: Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No:237 Odunpazarı/Eskişehir

Firma Resimleri

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@