Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Attaleia Coffee
Attaleia Coffee
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Gülce-Seyfullah Kalay çiftinin işlettiği Attaleia Coffee, samimi ortamı ve dikkat çeken konseptiyle müşterilerinin beğenisini kazanıyor.

UZUN ZAMANDIR AKLIMIZDA VARDI

“Ben Gülce Kalay, 26 yaşındayım. Bir yıl önce eşimle evlendik, ardından da kafeyi açtık. Uzun zamandır aklımızda vardı. Bir yıldır da işletmeye çalışıyoruz.”

Gülce-Seyfullah Kalay

KÜTÜPHANE DE KURACAĞIZ

“Kafemizde yemek olarak sadece hamburger var. Tatlı olarak ise Cheesecake, cookie ve magnolia olmak üzere üç çeşit tatlımız mevcut. Tüm yiyeceklerimiz son derece kaliteli ve lezzetli. Kahve olarak da yüzde yüz Arabica veriyoruz. Filtre kahve, espresso, demleme kahve çeşitleri, tatlı ve sütlü kahvelerimiz var. Ayrıca güzel bir konsepte de sahibiz. Şimdilik üst katımız kullanılmıyor fakat orası için bir kütüphane yapmayı düşünüyoruz. Aynı zamanda bir ders çalışma ortamı da olacak. Çok iyi olacağını düşünüyoruz. Çünkü ders çalışmak isteyen insanlar genelde bize üst katı soruyorlar. Orası tamamlandığında ders çalışmak ve kitap okumak için harika bir ortam olacak. Kışa doğru tamamlamayı planlıyoruz.”

SAMİMİ BİR ORTAMIMIZ VAR

“Çalışanlarımız ve biz elimizden geldiğince samimi bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Pandemiye kadar güzel ve samimi bir ortam oluşturmuştuk. O ortamın tekrar oluşmasını kendimiz adına çok istiyoruz. Adımızı duyurmak istiyoruz ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Herkesi lezzetli kahvelerimizi tatmak için kafemize bekliyoruz.”

Adres: Eskibağlar Mahallesi Hatboyu-1 Caddesi 13/A Tepebaşı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@