Firma Rehberi

Firma Rehberi / Öne Çıkanlar

Firma Rehberi / Yeni Eklenenler

Artbag Coffee & Book
Artbag Coffee & Book
Sektör Cafe
İl / İlçe Eskişehir
Web Sitesi
Telefon

Bu kafede her şey satılık

Artbag Coffee & Book, lezzetli ürünlerinin yanı sıra her biri sanatçılar tarafından özenle yapılan bütün objelerinin de satılık olmasıyla ön plana çıkıyor.

HER ŞEY SANATÇILAR TARAFINDAN YAPILDI

“İsmim Kübra İpek, Artbag’in işletme müdürüyüm. Kafemiz Par Group’un bünyesinde yer alıyor. Mekânımız 2020’nin haziran ayında açıldı. Buradaki bütün tasarımlar Par Group’un sanatçıları ve tasarımcıları tarafından yapıldı. Duvardaki resimlerden tutun biblolara; bardaklardan tutun masalardan sandalyelere kadar buradaki her şey satılık… Çünkü hepsi sanatçılar tarafından yapıldı.”

SANAT KAFESİ OLARAK YOLA ÇIKTIK

“Artbag bir sanat kafesi olmak için yola çıktı. Kitlemiz de ağırlıklı olarak sanatı seven insanlardan oluşuyor. Samimi bir ortamda samimi bir şekilde vakit geçirmeyi seven insanlar bizim müşteri kitlemiz diyebilirim.”

MUTFAĞIMIZ HERKESE HİTAP EDİYOR

“Çok çeşitli kahvelerimiz var. Dünya çaylarımız var. Mokteyllerimiz de var ve hepsi Artbag’in özel tarifi… Tatlılarımız var, hepsi el yapımı… Hepsini burada kendimiz yapıyoruz. Bunlar dışında salatalarımız, sandviç çeşitlerimiz, tostlarımız ile böğürtlenli ve çilekli bowllarımız var. Vegan ve vejetaryen seçeneklerimiz de mevcut. Herkese hitap edebilmek için mutfağımızı biraz genişlettiğimizi söyleyebilirim.”

ESKİŞEHİR’DE ÇOĞU YERDE YOK

“Cookiemiz kesinlikle Eskişehir’in en iyilerinden diyebilirim… Browniemiz de keza aynı şekilde… Bunlar dışında chialı ve meyveli bowllarımız da çok iyi. Bunlar Eskişehir’de çoğu yerde olmayan şeyler… İnsanların sağlıklı beslenme olarak tercih edebilecekleri bir yer olduğumuzu söyleyebilirim… Yiyecek olarak ürün yelpazemizi çok geniş tutmak istemedik. Çünkü mutfağımız bir restoran mutfağı değil. Burası aslında kendi çapında küçük bir kafe…”

BEĞENİYLE TERCİH EDİLİYOR

“İnsanların sadece burada bulabilecekleri Artbag kekimiz var. İçinde vişne ve beyaz çikolata var. İnsanlar duyunca ağır gibi düşünüyorlar fakat kesinlikle ağır değil. Ağızda dağılan, anne keki kıvamında bir lezzeti var. Bunun dışında pek çok ürünümüz de müşterilerimiz tarafından beğenilerek tercih ediliyor. Herkesi lezzetli ürünlerimizi tatmak için kafemize bekliyoruz.”

Adres: İstiklal Mahallesi Adalar Sokak No:15 Odunpazarı/Eskişehir

Bunlara Göz Atabilirsiniz

Firma Kategorileri

Gelişmelerden Haberdar Olun

@