Çevre ve İklim İçin Pedal Çeviriyoruz

Tepebaşı Belediyesi, İklim Diplomasisi Haftası kapsamında Eskişehir Ticaret Odası AB Bilgi Merkezi iş birliğiyle ‘Çevre ve İklim İçin Pedal Çeviriyoruz’ sloganıyla bisiklet turu düzenliyor.

Etkinlikler 17.10.2022, 15:18
Çevre ve İklim İçin Pedal Çeviriyoruz
banner11

Tepebaşı Belediyesi, iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Eskişehir Ticaret Odası AB Bilgi Merkezi iş birliğinde İklim Diplomasisi Haftası dolayısıyla ‘Çevre ve İklim İçin Pedal Çeviriyoruz’ sloganıyla bisiklet turu düzenliyor. Bisiklet turu 22 Ekim Cumartesi günü saat 13.30’da Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı önünden hareket ile başlayacak. Bisiklet korteji Uludağ Sokak, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Bulvarı, Cengiz Topel Caddesi, Şair Fuzuli Caddesi, Mustafa kemal Atatürk Caddesi, İstasyon Caddesi, Ulus Anıtı ve İsmet İnönü – 1 Bulvarı güzergahının ardından hareket noktası olan Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda sona erecek.

Bisiklet kortejinin ardından katılımcılara özel hediye çekilişi yapılacak. Vatandaşlar, etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için 0 (222) 211 40 00 numarasından 3351-3353 dahiliyi tuşlayarak İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü yetkililerine ulaşabilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@